Сім'я Секрет успіху

Як розпізнати щасливу людину?

Виявляється, бути щасливим дуже просто. Щасливі люди не пліткують, не нав’язують своїх думок та не зневажають інших! А ви щасливі?

Якщо вона вам лепече щось про “у мене все добре” – дурня, не слухайте. Маркер дуже простий, на ньому більшість сідають в калюжу.

Щаслива людина може сама не їсти гамбургери і тістечка. Але вона не засуджує тих, хто їх їсть. Може сама навертати вареники з хлібом, але не глумиться над тими, хто на дієті.

Щаслива людина може займатися спортом, але не зневажає тих, хто лежить на дивані. Може лежати на дивані, але при цьому не ненавидить тих, хто на пробіжці.

Щаслива людина може не вміти готувати – і при цьому не стверджує, що цим захоплюються недалекі люди. Може бути геніальним кухарем, але не принижує тих, хто готувати не вміє.

Щаслива людина може бути щасливою в шлюбі, в батьківстві або в безтурботній самотності, в гетеросексуальній моногамній парі або в гомосексуальних вільних стосунках. У всіх цих випадках вона допускає, що всі інші можуть бути щасливими по-різному.

Розумієте? Щаслива людина дозволяє іншим бути щасливими інакше! Тільки нещасні намагаються нав’язати всім своє нещастя як єдино правильну модель життя.

Майя Тульчинська

Дата публікації: 13.12.2019 img Поділитися