Відпочинок Культура

МСУМК запрошує на презентацію книги «Як стати «ІМЕНЕМ»

Музей сучасного мистецтва корсаків у День Незалежності України запрошує на презентацію унікальної книги.

Музей сучасного мистецтва корсаків запрошує 24 серпня о 16:00 на презентацію унікальної книги, колективної монографії “Як стати ІМЕНЕМ”.

Презентація відбудеться у рамках масштабного культурно-соціального проєкту «ІМЕНА ТВОЇ, УКРАЇНО», присвяченого 30-річчю Незалежності України.

Презентуватиме книгу Віктор Корсак – співавтор та головний редактор книги. Монографія є унікальною за змістом, адже автори спробували у тезисній формі дати алгоритм розвитку для кожної людини, яка хоче досягнути у житті чогось великого, якоїсь «вершини» та стати «ІМЕНЕМ» в історії України та світу.

Монографія також унікальна за формою, адже до неї включені мистецькі роботи 150 авторів, а також їхні думки на теми, які вони візуалізували. У книзі використані розповіді людей, багато з яких вже сьогодні є «ІМЕНАМИ» в історії України, а багато хто обов’язково ними стане.

Книга написана для тих, хто хоче зробити щось вагоме у цьому житті, хто допомагає іншим на цьому шляху, хто любить історію України та дбає про ідентичність українців.

Презентація книги відбудеться у Музеї сучасного мистецтва Корсаків (м. Луцьк, вул. Карбишева, 1) о 16.00, вхід вільний.

МСУМК презентує до Дня Незалежності чотири унікальні арт-проєкти

Дата публікації: 18.08.2021 img Поділитися