Здоров'я та краса Краса

Як правильно вибрати крем для обличчя

Кожна жінка, що приділяє увагу своїй зовнішності, рано чи пізно стикається з вибором крему. І багато жінок проявляють легковажність, керуючись лише тим, нічний чи це крем або денний. Але ж існує стільки критеріїв і нюансів, які слід було б врахувати при покупці цього косметичного засобу.

Важливий фактор для вибору крему – вік. Для кожної вікової категорії характерні свої проблеми зі шкірою. І, звичайно, при виборі косметики, а саме крему, не варто забувати про це. Втім, в сучасних магазинах вам навряд чи дадуть про це забути, відразу поцікавившись вашим віком. 

Пам’ятайте, що кремом від зморшок, наприклад, варто починати користуватися не раніше 25 років. До цього часу шкіра потребує зовсім інший догляд. Після 25 років слід постійно допомагати своїй шкірі, підтримувати її, насичувати необхідними речовинами. Чудовий ефект в цьому випадку має використання крему і сироватки одночасно. Сироватка є певним концентратом, що насичує шкіру більш активно, ніж крем.

Також слід враховувати пору року, в яку ви робите покупку. Так, крем для холодної пори року – будь-то зима або пізня осінь, або ж рання весна повинен містити захисні елементи і бути більш поживним, ніж крем для теплої пори. Тут можна виділити два напрямки: харчування для холоду і зволоження для тепла. Крім того, подбайте про те, щоб крем для зимової пори не містив води. Низькі температури на вулиці негативно позначаться на вашій шкірі в такій ситуації.

Крім часу року, слід врахувати також і час доби. Ніколи не використовуйте денний крем для ночі і навпаки – нічний для денного часу. У кожного з них своє завдання і виконуватися воно повинне у відповідний час.

Не нехтуйте і типом своєї шкіри. Адже у шкіри сухої і, скажімо, жирної, потреби абсолютно різні. І те, що буде сприятливе для сухої шкіри, лише погіршить ситуацію з жирною.

Наостанок ще кілька рекомендацій:

  • При покупці крему завжди звертайте увагу на термін придатності. Ви ж не їли б прострочену їжу? Тому давайте не будемо «годувати» нашу шкіру подібним.
  • Вибираючи крем, обов’язково відкрийте і понюхайте його. В ідеалі крем не повинен мати яскраво вираженого запаху. Якщо запах неприємний і різкий, це може означати, що обраний вами продукт – зіпсований.
  • Намагайтеся віддавати перевагу кремам в тюбиках. Їх використання більш гігієнічне. Це обумовлено тим, що з тюбика ми видавлюємо певну дозу крему, виключаючи при цьому контакт рук з рештою крему в тюбику.
  • Для точного визначення, чи підходить вам крем, його варто використовувати протягом місяця. Якщо після цього часу ви не помітите особливих змін, крем слід змінити.
  • Вважається, що крем потрібно міняти в будь-якому випадку після того, як ви користувалися ним близько 6 місяців.
Дата публікації: 12.02.2019 img Поділитися