Сім'я Стосунки

Як правильно просити гроші у чоловіка

Просити гроші у чоловіка якось соромно і незручно… Забудьте про це! Просто просити треба правильно!

Гроші – складне питання, особливо якщо мова йде про чоловіка і жінку. Адже в цьому випадку справа не тільки в грошах, хоча і в них теж. Є чоловіки, які грошей не дадуть ніколи. Для них цей ресурс є надцінністю й одночасно дефіцитом. Жінка ніколи не стане для нього важливішою, ніж гроші, пише Міла Левчук.

У багатьох склалося враження, що гроші просити – це якось соромно. Це низький жанр. Але погляньмо об’єктивно. Приберімо з грошей весь цей ореол гріха і виявиться, що деякі проблеми інакше як грошима не вирішити, а любляча людина, яка кинула вас в біді, хоча могла виручити – ну таке. Ніхто звичайно не повинен, але явно ж не тому, що вам соромно має бути за те, що треба оплати комуналку, полікувати зуби або заплатити за навчання.

Звичайно, не для кожної жінки бути «як за кам’яною стіною» – це цінність. Деякі самі нагадують кам’яну статую. Але погодьтеся, якщо чоловік у всьому хороший, але про себе дбай сама – це стіна не кам’яна, а прикраса інтер’єру в кращому випадку. ⠀

То як просити? А ось як є, так і просити: озвучуємо проблему, говоримо: допоможи, будь ласка!

Якщо реакція різко негативна, нікого не звинувачуємо, прикидаємо, чи потребує інтер’єр оздоблення та мужньо рятуємо себе самі.

Чому ж я раптом вважаю, що жінки можуть попросити у чоловіків гроші, а чоловіки у нас ні? Тому що ми не можемо просити захисту у того, кого взялися захищати. Приміром, ми ж не просимо сина-школяра розбити скарбничку, щоб заплатити за електроенергію. Навіть якщо у нього вистачить грошей.

Чоловік піклується про вас і захищає – це ж приємно, це ж чудово. Ну а якщо вам не потрібна турбота і захист, і ви всьому самі даєте раду самі, то й паритися нема про що. Чи все-таки хочеться, щоб прийшов, допоміг і захистив? Ну, правда ж?

Дата публікації: 16.03.2021 img Поділитися