- Будь-яку спідню білизну завжди потрібно прати окремо від іншого одягу. Причому її обов’язково потрібно відсортувати перед пранням. Насамперед за кольором, оскільки якщо запустити в одному циклі прання, наприклад, білизну чорного і тілесного кольору, то, швидше за все, вона полиняє.
- Далі дуже важливо впорядкувати речі за видом тканини, з якого вона зроблена. Спідню білизну вкрай небезпечно прати з речами з грубих тканин, наприклад, з джинсами. Адже джинси не тільки пофарбують ваш бюстгальтер, але й поламають його чашечки.
- З іншого боку, можна без побоювань прати білизну з матеріалами більш делікатними, наприклад, з колготками з капрону.
- Переться білизна з використанням режиму делікатного або ручного прання. Це короткі цикли, під час яких машинка обходиться без інтенсивних маніпуляцій, здатних нашкодити білизні.
- Вибираючи температурний режим, зупиніться на холодному, не вище тридцяти градусів, тому що більш тепла вода може знищити всю еластичність вашої білизни.
- Засіб для прання також підбирається, щоб забезпечити потрібну делікатність прання.
- Також важливо, щоб засіб добре розчинявся у воді. Цілком підійде засіб для дитячої білизни, тому що для нього встановлені більш високі стандарти делікатності.
- Зовсім недавно з’явилися і спеціальні засоби, що застосовуються тільки для спідньої білизни, бувають вони як ароматизовані, так і без ароматизаторів.
- Зупиняючись на пранні бюстгальтерів, слід зазначити, що їх прання в машинці – справа досить ризикована. Крім чашок, проблемними можуть стати і інші елементи. Наприклад, кісточки, – вони не тільки можуть пошкодитися самі, а й зламати машину. Петлі або гачки можуть запросто порвати сам бюстгальтер, особливо якщо він виготовлений з мережива. Мінімізувати ці ушкодження здатні спеціальні чохли або контейнери для прання. Гачки і петлі можна застебнути, щоб вони не чіплялися за іншу білизну.
- Після прання обов’язково треба відмовитися від віджиму або машинної сушки. Якщо в першому випадку можуть постраждати формовані елементи вашого білизни, то в разі сушіння еластичні матеріали під впливом високих температур можуть стягтися і утворюються непотрібні вигини.
- Найкраще розвісити випрану білизну там, де повітря зможе надходити з усіх боків, тоді воно висохне рівномірно. Але варто уникати прямих сонячних променів, інакше тканина втратить свій колір.
- Після просушування білизну слід скласти на зберігання. Не користуйтеся мішками або пакетами з поліетилену, це неестетично і не дуже практично. Краще використовувати коробки для зберігання білизни. Так вона не буде зім’ята, забезпечуватиметься доступом повітря, і ви завжди зможете швидко знайти те, що шукаєте. Ще один хороший варіант зберігання, якщо у вас досить багато місця, – на вішаках.
Post Views: 50