Сніжинки на вікні не розтануть усю зиму

Вам знадобляться: біла зубна паста, глибока тарілка з водою, ганчірка, губка, пляшка-розприскувач з водою, паперові сніжинки та півгодини часу..

Попереду свята, а скільки ще всього треба встигнути зробити! Багато господинь у передноворічній метушні так і не встигають прикрасити свій дім до свята, весь час відкладаючи це заняття на потім. І найчастіше на це так і не вистачає часу! Хочу поділитися дуже простим і швидким способом декорування вікон і дзеркал. Усе, що для цього потрібно, є під рукою. Присвятіть декоруванню лише півгодини ввечері після роботи – і ваша оселя перетвориться на зимову казку!

Вам знадобляться: біла зубна паста, глибока тарілка з водою, ганчірка, губка, пляшка-розприскувач з водою, паперові сніжинки. Намалюйте на папері кола різного розміру, виріжте, складіть їх учетверо, намалюйте сніжинки і виріжте по контуру. Зубну пасту трохи розвести водою. Сніжинки змочити у воді і приклеїти до скла. З них стікатиме вода, промокніть її ганчіркою. Для того, щоб більша частина вікна була прозора, нанесіть на неї трохи води розприскувачем. Умочити губку в розведену водою зубну пасту і способом штампуванням нанести на скло. При мокрій і сухій губці виходить різний ефект, тому експериментуйте.

Можна також розприскувати пасту за допомогою жорсткої щітки, малюнок буде менш насиченим. Місця, куди нанесено воду розприскувачем, прозоріші. Зачекайте кілька хвилин, поки паста підсохне, і відклейте сніжинки. Таким способом можна розмалювати дзеркала. А після свят декор легко змивається водою без будь-яких засобів.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook