Здоров'я та краса Консультація лікаря

Як позбутися геморою без операції

У цій публікації ви дізнаєтеся, як відбувається огляд проктолога та як можна позбутися геморою без операції.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ОГЛЯД ПРОКТОЛОГА

Візит до лікаря-проктолога у більшості пацієнтів викликає жах і паніку. Та насправді все не так страшно, як здається на перший погляд.

Соромитися лікаря не варто. Після бесіди і збору анамнезу проктолог здійснить пальцеве обстеження прямої кишки і за потреби скерує на відеоаноскопію (огляд прямої кишки на глибину 8–10 см) або ректороманоскопію (огляд прямої кишки на глибину 25 см).

Далі запропонує один із варіантів лікування. Нині доступні способи лікування геморою без операції. У сучасних медзакладах застосовують широкий асортимент малоінвазивних (безопераційних) методик, що дозволяють здійснити лікування амбулаторно, безболісно, ефективно й без відриву від звичного способу життя.

ЛІГУВАННЯ ЛАТЕКСНИМИ КІЛЬЦЯМИ
Лігування гемороїдальних вузлів латексними кільцями є одним із найбільш популярних та ефективних малоінвазивних методів лікування геморою в сучасній проктології. Лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів призначають пацієнтам із другою та третьою стадією геморою.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ:
· у 80 % випадків лігування веде до повного одужання;
· латексне лігування виконується швидко;
· процедура виконується амбулаторно: пацієнтові не потрібно перебувати в стаціонарі, а після лігування можна відразу ж повертатися додому;
· не порушується працездатність пацієнта, можна займатися звичними справами.

РАДІОХВИЛЬОВА ХІРУРГІЯ З АПАРАТОМ СУРГІТРОН
За допомогою цього методу доступне швидке й безболісне видалення таких новоутворень, як тромбоз зовнішнього гемороїдального вузла, анальні тріщини, перианальні кондиломи, папіломи, зовнішні гемороїдальні вузли.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ:
· відсутність больових відчуттів;
· маніпуляції здійснюються з високою точністю, що робить мінімальним ризик пошкодження здорових тканин і сприяє швидкій регенерації;
· радіохвильовий метод не залишає опіків;
· апарат « Сургітрон » можна застосовувати в амбулаторних умовах.

ІНФРАЧЕРВОНА КОАГУЛЯЦІЯ
Інфрачервону коагуляцію як самостійну процедуру призначають, коли є внутрішня кровотеча при геморої першої-другої стадії. Також виконують інфрачервону коагуляцію як допоміжну методику при кровоточивих дрібних внутрішніх вузликах, які залишилися після лігування латексними кільцями.

ПЕРЕВАГИ МЕТОДУ:
· маніпуляція здійснюються амбулаторно, без госпіталізації;
· метод лікування швидкий і безболісний;
· відсутні післяопераційні ускладнення;
· пацієнт не змінює звичного способу життя.

Дата публікації: 23.06.2018 img Поділитися