Дім Садиба

Як почистити лоток для порошку у пральній машині

Лотки для порошку, особливо в старій пральній машині, можуть з часом забруднюватися товстим шаром порошку та вапняними відкладеннями. А от відчистити чи вимити його дуже важко й доведеться добре попотіти.

Для цього знадобиться: харчова сода, сода кальцинована, кислота лимонна, засіб для очищення сантехніки від вапняного нальоту, засіб для очищення каналізації.

Як приготувати

Вийміть лоток для порошку з пральної машини. Очищення його робіть в декілька етапів. На початку замочіть в дуже гарячій воді, можна в окропі, в якій розчиніть жменю лимонної кислоти.

Після кислоти, перенесіть лоток у ванночку з розчином гарячої води та кальцинованої соди, за бажанням додайте ще харчової соди й залиште його там на 2 години. Це прибере в’ївшийся в пластик шар чорної цвілі.

Щоб прибрати жорсткий камінь у лотку, помістіть його в розчин гарячої води з мийним засобом для каналізації. Візьміть для цього 0,5 пляшки цього засобу та змішайте його з будь-яким засобом для видалення вапняного нальоту.

За деякий час, якщо в цьому виникне потреба, занурте лоток назад до попереднього розчину гарячої води з лимонною кислотою. Він прибере останній шар бруду, що відкрився під вапняним відкладенням.

Тримайте лоток в цьому розчині до ранку, час від часу підігріваючи його на вогні. Після промийте чистою водою.

Дата публікації: 21.02.2022 img Поділитися