Як зберігати волоські горіхи, щоб не псувалися

Завдяки своєму смаку, поживним та лікувальним властивостям, волоські горіхи часто використовуються у приготування багатьох видів страв. Вітаміни, мінерали, рослинний білок та ненасичені жирні кислоти – це все міститься у волоських горіхах. Однак, це має й свої вади, бо термін зберігання продукту вкрай короткий. Тому уважно ставтеся до зберігання горіхів взимку.

При правильному зберіганні, вони добре перенесуть зимівлю до наступного врожаю. Волоські горіхи добре зберігаються як у шкаралупі, так й очищені від неї. У першому варіанті вони краще переживуть зимівлю та не втратять своїх корисних й смакових властивостей. А ось у другому — горіхи зберегти важче. В такому випадку їх необхідно покласти у холодильник або морозильну камеру.

Підготуйте зручну ємність, краще пластиковий контейнер або ж пакет для заморозки.

Якщо горіхи в шкаралупі, переберіть їх та очистьте від зайвої шкірки. Покладіть у зручну ємність та закрийте кришкою. Зберігати в такому вигляді продукт потрібно при температурі від -5 до +10 градусів. Так вони можуть зберігатися протягом одного року.

Якщо зберігаєте горіхи в очищеному вигляді, тоді термін зберігання скорочується до одного місяця. Їх необхідно покласти в пластиковий контейнер, щільно закрити кришкою та поставити в холодильну камеру.

Щоб зберегти горіхи довше, приблизно на 3-4 місяці, розкладіть їх порціями по пакетах для заморозки, позбавтеся зайвого повітря та покладіть в морозильну камеру.

Які хвороби “бояться” волоських горіхів?

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook