Сім'я Секрет успіху

Як підняти собі самооцінку

Ось як підняти жінці самооцінку і позбутися комплексів… Прислухайтеся до цих порад, вони справді працюють.

Самооцінка формується не в зрілому віці, а з юних років – дитинства. І найчастіше її формування залежить від того, в якому оточенні виховується дитина. Ну, а далі вже людина живе з тими переконаннями, які отримав в цьому віці і поступово їх посилює. Тобто обзаводиться новими комплексами і страхами.

Якщо поглянути на наше сьогоднішнє суспільство, то багато людей не мають нормальної самооцінки. А, якщо самооцінка у жінки неправильна, то, як це може позначитися на її життя? Тут два виходи, або вона стане такою ж, як і ті люди, що її оточують. Або вона перетвориться в людину, яка боїться всього.

Чому у людини виникає неправильна самооцінка?

В першу чергу, варто звернути увагу на виховання людини. Якщо воно неправильне, то людина згодом буде неправильно сприймати світ. У нашому суспільстві зараз інші цінності. Тому дітей не вчать правильно ставитися до життя. Якщо людина невдаха, у неї нічого не виходить, вона перш за все звинувачує цілий світ, але не себе самого. У підсумку, людина рухається вперед по життю, не помічаючи чужих помилок. Вона здійснює свої і вчиться на них.

Якщо жінка має низьку самооцінку, то їй буде дуже складно реалізуватися в житті. Вона ніколи не зможе бути щасливою. Бо не вважає, що має на це право. Адже всі жінки з низькою самооцінкою вважають себе потворами. А хіба може ущербна людина мати щастя? Ні, ніколи.

Ознаки поганої самооцінки

Давайте розглянемо ті ситуації або ознаки, коли у жінки погана самооцінка. Треба відзначити, що самооцінка може бути не тільки зниженою, але і завищеною. У другому випадку у людини теж колосальні проблеми зі сприйняттям світу. А це не є добре. У будь-якому випадку людина буде страждати, і відчувати себе глибоко нещасною. Тому варто говорити про золоту середину.

Ознаки заниженої самооцінки:

– Вважають себе некрасивими, не такими, як усі. І вважають, що в цьому і полягають всі проблеми.

– Звертають увагу на оточення. Болісно сприймають критику.

– Занадто шкодують себе. І вважають, що вони в цьому світі зайві.

– Бояться чоловіків. Не можуть з ними спілкуватися. При цьому відчувають величезне хвилювання і страх.

– Вважають, що в житті нікому не можна довіряти. Що всього потрібно добиватися самостійно. А чоловіки – це «пси», які ні в чому не можуть допомогти.

– Не ставлять цілі, не планують, не дозволяють собі мріяти.

Як жінці підняти самооцінку?

Необхідно позбутися старого оточення, яке прищепило подібні думки. Сюди не входять батьки і близькі люди. А от не гідних друзів слід уникати. Краще завести нові знайомства, які підуть на користь.

За допомогою нових позитивних знайомств можна в короткі терміни підняти жіночу самооцінку. Коли люди, з якими спілкується людина, позитивні, вона і сама поступово стає такою.

Але, де можна зустріти таких людей? В основному, це люди, які розвиваються, не тільки морально, а й духовно. Таких людей можна зустріти в храмах, духовних фестивалях, на тренінгах, де люди отримують особистісний ріст. Так само їх можна зустріти в парках, спортивних секціях і стадіонах. Такі люди зайняті чимось корисним. Вони не пропалюють життя. Навпаки, намагаються, щоб кожна хвилина несла щось добре, позитивне. Місць, де можна зустріти людей багато. Але це ні в якому разі не ресторани, бари і нічні клуби. У тих місцях можна зустріти тільки насильство і розпусту.

Якщо людина хочеться змінитися, то все залежить від неї. Вона докладе зусиль, знайде можливості і просто виросте, як особистість. Варто пам’ятати, що нічого неможливого немає. Є лінь, яка заважає діяти. Тому постарайтеся поміняти свої переконання і спілкуватися з нормальними людьми, разом з якими ви пізнаєте, що таке щастя.

Дата публікації: 16.12.2020 img Поділитися