Жіночі імена, від яких чоловіки просто у захваті

Фахівці визначили, що деякі жіночі імена особливим чином сприймаються на слух — вони, завдяки впливу на підсвідомість, роблять своїх власниць більш привабливими для чоловіків.

№1 Анна
Ім’я Ганна дуже красиве і м’яке. Його власниця володіє таким же ніжним характером, хоча і твердий стрижень в ній також присутній. Такі імена, як це, наділяють свою володарку вражаючою здатністю бути одночасно і сильною, і слабкою жінкою. Ганна може бути і вірною дружиною, і хорошою господинею, і відповідальною матір’ю, при цьому вона не втрачає своєї чарівності. А це дуже цінно для чоловіків.

№2 Анжеліка
Такі імена, як це, досить екзотичні, а тому створюють образ загадковості і таємничості навколо жінки-носительки імені. Анжеліка трохи меланхолічна і завжди занурена в себе, але при цьому у неї всередині існує цілий Всесвіт. Ця жінка розумна і прониклива, але не виставляє душу на показ, що лише інтригує чоловіків.

№3 Олена
Це сильна жінка, яка здатна подбати про себе сама. Але поруч з чоловіком вона завжди віддасть перевагу бути слабкою. Якщо партнер не такий, то Олена поруч з ним буде грати роль матері. Вона досить непередбачувана і інтригуюча, турботлива, поряд з нею завжди тепло. Тому Олени часто подобаються чоловікам.

№4 Лілія
Лілія — це справжня спокусниця, яка з юних років оточена увагою протилежної статі. Це ім’я робить дівчину ніжною і грайливою, вона справжня кокетка, яка досконало володіє мистецтвом флірту. Такі імена, як це, наділяють жінку чарівністю, внутрішнім оптимізмом, зарядом позитиву і умінням веселитися. З Лілею не буває нудно, у неї відмінне почуття гумору. Також вона володіє привабливою зовнішністю.

№5 Юлія
Юлія від природи володіє прекрасними зовнішніми даними. Вона приваблива, витончена, володіє вродженою грацією. За характером ця дівчина одночасно дуже серйозна, прониклива і справедлива.

Зазвичай Юля — це інтелектуалка, яка може підтримати будь-яку розмову. Такі імена, як це, роблять жінку привабливою для чоловіків. Вона може бути м’якою, але може і дратувати партнера недомовленістю. Вона загадкова і володіє мистецтвом флірту. А тому в Юлі, зазвичай, дуже багато шанувальників.

Джерело

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook