Сім'я Секрет успіху

Як перепрограмувати своє життя на удачу

Є два типи людей: одні «котять» світ, а інші біжать поруч і обурюються: «Боже, куди котиться цей світ?». А ви до яких належите?

Є два типи людей: одні «котять» світ, а інші біжать поруч і обурюються: «Боже, куди котиться цей світ?»
Мамина незаміжня подруга тітка Свєта потрапила під масове скорочення і залишилася без роботи. Вона ридала так, що перехожі зупинялися і пропонували валокордин, табурет, бутерброд, гроші, содову і жетон на метро. Подруги втішали як могли, а вона торочила, що тепер не зможе прогодувати сім’ю, що складається з двох синів-бовдурів, і її життя скінчилося.
До вечора прийшла в себе і вирішила відправитися в нічний клуб. Жодного разу в подібних місцях не була, але оскільки життя не вдалося, то і втрачати більше нічого. Тьотя Свєта вбралася в найкращу сукню з люрексом, зробила шикарну зачіску і відправилася на ретро вечірку. Там заправилися двома коктейлями, з апетитом з’їла каре молодого теляти, вийшла на танцпол і так запалила, що аплодували навіть бармени.
Раптом звідки не візьмись прилаштувався мужичок в кепці з коротким козирком:
– І чим займається така жінка крім танців?
Вона вправно проковтнула набіглі сльози:
– До сьогоднішнього дня була бухгалтером.
Чоловік кивнув, запросив на танець, а потім провів до столика і вручив візитку:
– Приходьте в понеділок. Я давно шукаю хорошого фахівця.
Дама розгубилася і стала обмахуватися винною картою:
– Але звідки ви знаєте, що я хороший працівник?
Він відповів, не замислюючись:
– Те, як ви робите щось одне – ви робите і все інше.
Буває, завдяки одній нетиповій дії ми можемо вибратися з негативу і з’їхати з чорної смуги.
Пам’ятаєте, в старому радянському фільмі «Медовий місяць» чоловік кидає свою дружину. Вона спершу ридає, а потім почувши по радіо ранкову зарядку, встає, обсмикує піжаму, витирає ніс рукавом і починає присідати. Адже чоловіки можуть йти і приходити, але це не привід скасовувати гімнастику.
Існує навіть весела дитяча гра, в якій потрібно озвучити те, що жодного разу в житті не робили.
Особисто я не дивилася жодного епізоду «Зоряних воєн» і не ночувала в наметі. Мій чоловік – ніколи не курив, не збирав гриби і не носив норкову шапку. Хтось не вставав о шостій ранку і не чистив картоплю. Жодного разу не був в McDonald’s і не грав в карти.
Так ось, варто змінити курс і зробити те, що раніше собі не дозволяли, як автоматично змінюються вібрації, і з касти невдах і боржників ми спритно потрапляємо в розряд везунчиків, витівників і оптимістів.
© Ірина Говоруха, ілюстрація Sarah-Jane Szikora
Дата публікації: 30.07.2021 img Поділитися