Здоров'я та краса Народна медицина

Як не можна очистити печінку

У мережі є багато порад, як очистити печінку. Але деякі з них не відповідають дійсності.

Визначною серед життєво важливих органів в нашому організмі є печінка, яка інтегрує білки і очищає нашу кров. Цироз печінки, гепатит А, В і С є найбільш небезпечними недугами. У мережі є багато порад, як очистити печінку. Але деякі з них не відповідають дійсності. Тому перед тим, як використовувати будь-який засіб для лікування, обов’язково потрібно звертатися за консультацією до лікаря.

Наприклад, печінку неможливо очистити родзинками. Немає достатньо доказів, які б підтверджували лікувальні властивості родзинок при жодній хворобі чи стані. З’ясувати, чи вітамін або ж харчовий додаток має доведену дію у лікуванні хвороби чи стану можна у базі WebMD. Вона дозволяє шукати за назвою продукту або ж за назвою хвороби чи стану.

Родзинки – джерело заліза, калію, міді, вітаміна В6, марганцю, бору. І саме з вітамінами, мінералами та іншими компонентами, які містять родзинки, пов’язують їхні корисні властивості. Однак поки немає остаточних доказів лікувальних властивостей родзинок.

Вважається, що вживання родзинок в невеликих дозах – безпечне. Якщо з’їсти багато родзинок, це може спричинити діарею. Є люди, у кого родзинки можуть викликати алергію.

Немає достатньо доказів ефективності родзинок при серцевих захворюваннях, діареї, геморої, високому рівні холестерину, підвищеному артеріальному тиску, раку товстої та прямої кишки, пошкодженні печінки, рясних місячних, кашлі, незначних кровотеч, екземі, атеросклерозі, болі у м’язах, варикозному розширенні вен, старінні шкіри та симптомів менопаузи. Так само немає доказів лікувального ефекту родзинок при очищенні печінки від токсинів, гепатиті, цирозі та інших станах та хворобах, які називають у матеріалах, що поширюються мережею.

Джерело

Дата публікації: 08.01.2021 img Поділитися