Здоров'я та краса Краса

Як обрати найкращий вид спорту за знаком Зодіаку

Як обрати підходящий вид спорту? Правильний вибір можна зробити за гороскопом, враховуючи особливості різних представників. Пропонуємо з’ясувати, як треба підбирати вид спорт за знаком Зодіаку.

Овни

Овнів можна сміливо назвати природженими спортсменами: вони активні, сміливо йдуть до мети, їм не чужий дух змагання. Природна впертість і воля до перемоги можуть допомагати домагатися результатів, але в той же час заважає надмірний азарт. Крім того, легковажність може провокувати травми.

Відповідні види – футбол, велосипедні і мотогонки, плавання, теніс, баскетбол, спринтерський біг на невеликі дистанції, легка атлетика.

Чому не варто займатися? Так як овни не дуже витривалі, а їх найбільш вразливими місцями є голова, обличчя і ніс, то не варто пробувати себе в хокеї, боксі та інших травмонебезпечних видах.

Тельці

Тельці спокійні, миролюбні і врівноважені, дуже цінують власний комфорт. Тому найчастіше спорт для них є тягарем. Але ці представники схильні до повноти, тому підтримувати фізичну активність їм необхідно.

Щоб спорт мотивував та приносив задоволення, варто розглядати види, пов’язані з творчою складовою і природою, наприклад, танці, гімнастику, фігурне катання, синхронне плавання. Підійдуть ходьба або легкий біг. А природна витривалість дозволяє овнам займатися лижним спортом, тріатлоном або біатлоном, марафонами.

Не підійдуть тельцям змагальні види і одноманітні, які передбачають виконання одних і тих же рухів (це втомлює, рутинно і нудно). Слабкими частинами вважаються шия і органи, які відносяться до шийно-комірцевої зони (щитовидка, гортань).

Близнюки

Близнюки рухливі і активні, полюбляють новизну і постійний рух. Їм важливо розвиватися, освоювати нові вміння, вдосконалюватися і випробовувати свої сили.

Варто вибирати активні і цікаві види спорту, наприклад, теніс, велоспорт, легку атлетику, стрільбу.

Не варто займатися спортом до виснаження, так як дихальна система у близнюків досить слабка. А схильність до частих застуд змушує відмовлятися від зимових видів. Також варто берегти руки і нерви.

Раки

Раків, взагалі, складно назвати спортивними, але якщо представник цього знаку Зодіаку вирішив займатися спортом, то в обраному виді він напевно досягне успіхів завдяки своїй цілеспрямованості.

Ракам підходять поодинокі види, але в команді вони розцвітають і прагнуть до перемоги ще сильніше. Їм по душі гімнастика, плавання та інші водні різновиди. І якщо рак знайде підтримку в особі партнера або команди, це піде йому на користь.

Варто відмовитися від боротьби та фехтування, так як до слабких місць раків належать груди, черевна порожнина і ключиці, тому все це не має зазнавати механічних впливів.

Леви

Леви дуже люблять публіку і визнання, прагнуть до слави. Тому для них спорт – не стільки спосіб життя, скільки спосіб показати себе і проявити таланти, домогтися успіху. Левам не страшні протистояння, не чужий дух суперництва.

Леву варто спробувати себе у фехтуванні, єдиноборствах, фігурному катанні, синхронному плаванні, танцях, загалом, досить видовищних потребують активності напрямках.

Не підійдуть левам важка атлетика, марафонський біг. Це пов’язано з тим, що у представників даного знаку Зодіаку уразливі серце, судини, хребет і спина.

Діви

Діви як у житті, так і в спорті виявляють властиві їм риси і якості: старанність, терплячість, працьовитість, стійкість, витривалість, точність і акуратність. Але такими людьми рухають не воля до перемоги та прагнення до успіхів, а, скоріше, бажання підтримувати здоров’я і активність.

Діви можуть стати успішними в напрямках, які потребують відточених рухів і обдумування дій. Це стрибки у воду, фігурне катання, художня гімнастика, синхронне плавання. Підійдуть і вимагають хорошої витривалості різновиди: хокей, теніс, біг, футбол.

Не підійдуть дівам різновиди з великими вагами і монотонними рухами – важка атлетика. Небезпечними місцями є шлунково-кишковий тракт і нервова система, тому важливо правильно і регулярно харчуватися, уникати сильних переживань.

Терези

Терези витончені, неконфліктні і м’які, але при цьому організовані і в усьому прагнуть балансу і гармонії. Вони цінують красу і не сприймають суперництво, воліють робити все розмірено і неквапливо, насолоджуватися кожним моментом і отримувати задоволення.

Ваги можуть добитися висот в танцях, гімнастиці, фігурному катанні, синхронному плаванні, тенісі, а також парусному, кінному та гірськолижному спорті. Командні різновиди теж допускаються.

Не рекомендовані біг, важка атлетика, бодібілдинг, пауер-ліфтинг, так як ваги мають слабкі спину (особливо поперек), нирки, шкірні покриви і сідниці.

Скорпіони

Скорпіони дуже енергійні, легко йдуть на ризик, відрізняються наполегливістю і володіють помірним духом суперництва. У потрібні моменти представник цього знаку Зодіаку зможе зібратися з думками та силами, зробити ривок і вийти на максимум своїх можливостей.

Скорпіонам підійдуть спринтерський біг, бокс та різні види боротьби, всілякі гонки (конькові, лижні, велосипедні, автомобільні), тріатлон і біатлон, футбол, бобслей. Тренування комфортніше проходять в самоті.

Не подобаються скорпіонам види, що вимагають терпіння й точності рухів, такі як художня гімнастика, фігурне катання. Їм слід берегти зв’язки і вчитися розслаблятися після інтенсивних тренувань. Уразливі геніталії і пахова зона з органами сечовидільної системи.

Стрільці

Стрільцям дуже пощастило: від природи вони спортивні, прекрасно складені, сильні і витривалі, володіють міцним здоров’ям. Їм необхідний постійний рух, також вони люблять свіже повітря і природу.

Міцні ікри і стегна дозволяють стрільцям успішно займатися волейболом, велосипедним спортом, баскетболом, легкою атлетикою і бігом, лижами. Так як ці люди досить азартні, їм необхідні змагання і суперництво. У будь-якому разі, завдання тренера – знайти правильну мотивацію.

У стрільців слабкі тазостегнові суглоби, судини і зв’язки, тому варто уникати інтенсивних силових навантажень. А перед кожним тренуванням просто необхідно розтягуватися і розігріватися.

Козероги

З самого дитинства козероги показують твердий характер, серйозність і завзятість. Вони не очікують швидких результатів і готові викладатися, щоб поступово йти до мети, домагатися високих результатів.

Перераховані вище якості, а також витривалість, спортивна статура і високий рівень фізичної підготовки дозволяють козерогам займатися різними видами спорту: легкою атлетикою, марафонським бігом, баскетболом, плаванням.

При підборі виду враховуються вразливі місця, якими є коліна, згинальні суглоби, зуби і кістки. Варто уникати травматичних різновидів, таких як футбол, бокс, гонки.

Водолії

Водолії проти обмеження, вони допитливі, відкриті для новинок і комунікабельні. Представники даного знаку Зодіаку відрізняються швидкістю рухів і спритністю, справжньою любов’ю до висоти.

Водоліям точно підійдуть всі екстремальні та активні види спорту, до яких належать альпінізм, лижні стрибки з трампліну, сноубординг, водні лижі, паркур, стрибки з парашутом. Доречні велосипедні перегони, біг.

Не подобаються водоліям рутинні види і пасивні, включаючи важку атлетику. Цьому знаку Зодіаку варто стежити за харчуванням і уникати зловживання вуглеводами, а також берегти судини і стопи.

Риби

Риби – не самий спортивний знак, але його представники цінують красу, видовища і свято, а ось перевтомлюватися і піддаватися сильним навантаженням не можуть, так як швидко втомлюються. Але такі люди з розумом підходять до спорту, продумують тактику.

Риби можуть спробувати теніс, гольф, фігурне катання, керлінг, йогу, аеробіку, спортивні танці, футбол і практично всі водні різновиди: веслування, вітрильний спорт, плавання.

Не даються рибам боротьба, важка атлетика і всі екстремальні напрямки: представники знака не переносять виснажливих тренувань і екстриму. Не підійдуть різновиди, в яких висока ймовірність травм гомілкостопів. Зимові види теж під сумнівом через слабкий імунітет.

Дата публікації: 06.03.2019 img Поділитися