Життєві історії Сім'я

Як не набриднути чоловікові? 10 заповідей мудрої жінки

Дуже мудрі поради! Я їх дотримуюсь – вони дуже допомагають нашим стосункам! Читайте ці 10 правил, вони точно зроблять ваше спільне життя набагато приємнішим.

1. Не проповідуй.

Ми, жінки, дуже любимо драми і монологи. Так, так, ми просто обожнюємо ці нескінченні розмови з нашим партнером в якості пасивного глядача! Іноді це триває годинами, один і той же аргумент повторюється знову і знову. Ми скаржимося на те, що він подивився на іншу жінку, запізнився, забув подзвонити, не вміє слухати…

2. Не обмежуй його в просторі.

Якщо ти скаржишся на те, що в той час як бажаєш бути поруч з ним 24 години на добу, він вважає за краще сходити в неділю на футбол, подивитися спортивну програму і піти випити з друзями… то створюєш проблеми саме ти.

Найгірша жіноча помилка — це бажання, щоб світ обертався навколо нас, повна ліквідація бажань і потреб інших людей.

3. Не намагайтеся його змінити.

Якщо ти зустріла гідного чоловіка — того, хто змушує тебе відчувати себе щасливим і повноцінним, не пробуй його змінити.

Адже ми любимо людину за те, якою вона є, а не за те, що вона досконала. Якщо, на твою думку, партнер потребує деяких змін, буде краще, якби болісно це не було, відпустити його на пошуки тієї, хто полюбить його таким, як він є і собі зайнятися тим же.

4. Не будь монотонною.

Візьми на себе ініціативу час від часу порушувати повсякденність і пускатися в пригоди. Нехай це буде поїздка в яке-небудь нове містечко, відвідування виставки, прогулянка в парку або нові ігри в ліжку.

5. Не тисни.

Не дзвони йому кожні 5 хвилин. Дуже складно зберегти відносини, коли одна людина залежить від іншої.
Жінки, як правило, залежать більше, ніж чоловіки від своїх партнерів, як економічно, так і морально.
Зроби зупинку у своєму житті, адже ти здатна досягти своїх власних цілей, починаючи із сплати рахунки за електроенергію або купівлі диска, закінчуючи виходом в місто, щоб повеселитися або пошуком цікавої роботи.

6. Не ревнуй.

Ревнощі — демонстрація невпевненості в собі. Зовсім не обов’язково шпигувати за партнером, щоб переконатися в його вірності. Не копирсайся в його кишенях, електронній пошті, мобільному телефоні, – воно того не варте.

Також спробуй не контролювати його погляди і жести.

7. Не нав’язуй своїх подруг.

Не дави на нього, закликаючи взяти участь у дамських заходах. Якщо хочеш піти в кафе з подругою, відвідати перукаря або сходити на манікюр, не бери його.

Заборони собі і своїм приятелькам ділитися з ним останніми новинами про видатних людей, кращі дієти і фізичні вправи.

8. Не змушуй його ходити по магазинах.

Чоловіки звикли йти і цілеспрямовано купувати те, що шукають. Не пропонуй йому ходити по магазинах, кожен раз, коли ти будеш питати його думку під час шопінгу, він дасть одну відповідь: «Тобі личить» (а все заради того, щоб скоріше піти).

9. Не питай, що відбувається.

Не перебивай мовчання, якщо його розум чимось зайнятий, залиш партнера в спокої. Не турбуй питаннями: «Про що ти думаєш?», «У чому справа?» та ін. В більшості випадків нічого не відбувається, або, принаймні, якщо ти будеш так тиснути на партнера, він все одно тобі нічого не скаже.

10. Не змушуй його чекати.

Нічого так не набридає чоловікові, як чекати цілих три години, поки його жінка підбере собі адекватний наряд, макіяж і парфуми.

Найголовніше у стосунках — це по-частіше нагадувати собі, що ви полюбили один одного і чому ви разом!

За матеріалами

Дата публікації: 05.06.2020 img Поділитися