Духовність Сім'я

Як навчитися приймати себе та інших. Ось, що радив Ошо…

Хтось вас образив – прийміть це. Побачите, що після цього ваше життя зміниться на краще.

Ошо – відомий індійський містик, проповідник, духовний лідер і дуже суперечлива постать у світовій історії. Чандра Мохан Джеин відомий також як Бхагван Шрі Раджніш або Ошо, залишив незгладимий слід в культурі і літературі.

Створена ним організація була визнана деструктивною в багатьох країнах світу, а на території СРСР і зовсім заборонена. Всі книги Ошо сповнені оригінальних ідей і влучних висловлювань, багато з яких давно вже стали крилатими фразами. В основі авторської філософії –відмова від власного его, занурення в світ без прив’язки до нього, медитації і свобода сексуальних відносин.

Ось, що радив Ошо…

Спробуйте протягом двадцяти чотирьох годин приймати все, що б не трапилося. Хтось вас образив – прийміть це, ніяк не реагуючи, і спостерігайте, що відбувається.

Раптово ви відчуєте потік енергії, якої ніколи раніше не відчували. Коли хтось вас ображає, зазвичай ви відчуваєте слабкість, ви втрачаєте спокій і починаєте думати, як би помститися. Ця людина підчепила вас на гачок, і тепер ви будете описувати кола. Дні, ночі, місяці, роки ви не зможете спати, вам будуть снитися погані сни. Люди витрачають все життя на сущу нісенітницю тільки тому, що хтось їх образив.

Загляньте в минуле, і ви дещо згадайте.

Ви були маленькою дитиною, і вчитель в класі назвав вас ідіотом; ви до цих пір пам’ятаєте і тримаєте образу. Батько щось сказав… ваші батьки давно забули, і навіть якщо їм нагадати, вони не зрозуміють, про що йдеться. Мати не так на вас подивилася, і ця рана збереглася до цих пір, відкрита, жива; якщо хто-небудь до неї доторкнеться, ви вибухнете. Не допомагайте цій рані ставати ще більшою. Не дозволяйте їй зайняти всю душу. Двадцять чотири години, всього двадцять чотири години, що б не трапилося, намагайтеся не реагувати, не чинити опір.

Ви відчуєте нову хвилю енергії, якої ніколи раніше не знали, новий приплив життєвих сил, що йде від самого коріння. І варто тільки дізнатися, відчути цей смак, як ви зміните своє життя. Ви будете сміятися над усіма зробленими дурницями, які вас займали, над усіма образами, реакціями, помстою, якими ви руйнували себе.

Ніхто не може зруйнувати нас, крім нас самих. Ніхто не може нас врятувати, крім нас самих.

Дата публікації: 14.01.2020 img Поділитися