Сім'я Стосунки

Як маніпулюють чоловіками, або Як не впійматися на жіночі хитрощі

Якщо жінці щось потрібно, а ти стоїш на її шляху, не сподівайся на чесну гру. Те, як вони крутять чоловіками, давно стало легендою. Навчися розпізнавати і не піддаватися!

Сподіватися, що з якогось дива жінки піднімуть білий прапор, – даремно. Найвірогідніше, маніпулятивні прийомчики доведеться відчути на власній шкурі. Отож, готуйся, бо пастки розставлено…

СЛЬОЗИ

Усі жінки знають, що це найпростіший спосіб змусити чоловіка почуватися незатишно. Жінки це ремесло опановують з дитинства. А як у цій ситуації бути безпорадним чоловікам?

Лишень бігти по подарунки заплаканій донечці, пробачити погану поведінку учениці, пообіцяти зірку з неба дружині… Більшість жінок цю техніку відпрацювали настільки добре, що визначити, чи сльози правдиві, практично неможливо.

ПРОТИОТРУТА

Якщо дівчина починає плакати без очевидних причин, найкращий вихід для тебе – ізолюватися від ситуації. Зі слізьми не поторгуєшся, тому ліпше їх уникати.


НАГОРОДИ

Будь-яка жінка, яка знайома з тобою не перший день, знає, на які кнопки потрібно натиснути. Приміром, ти вже й забув, як колись у дружньому колі кинув кілька реплік про улюблений рок-гурт. А вона, повір, про це пам’ятає. І щойно вони приїдуть з концертом у ваше місто, пообіцяє квиточки… Або принесе найтрендовіші позолочені запонки чи, у крайньому разі, пообіцяє подарувати себе на одну ніч.

ПРОТИОТРУТА

Спробуй перевернути ситуацію догори дриґом. Обіцяє дорогий подарунок? Починай економити на ресторанах, щоб самому «це придбати». Коли ж заманює у ліжко — приборкай свою реакцію і намагайся не одразу впасти до її ніг. Вистоїш – і вона втратить владу над тобою.


ЛЕСТОЩІ

Задоволення людського его – гачок, на який ми найчастіше потрапляємо. Коли жінка засипає приємними словами (незалежно від того, хвалить вона твою зовнішність, роботу чи вправність у ліжку), ти, як правило, лагідніше ставишся до неї. Тим часом її стратегія щодо виконань бажань успішно реалізується.

ПРОТИОТРУТА

Погоджуюся, у лестощі важко не повірити, бо й сумніву немає, що ти – живе втілення Супермена і Джеймса Бонда. Але зауваж: якщо кілька тижнів поспіль ця жінка не робила тобі жодного компліменту, а тепер просто закидала ними, треба бути обережним. А коли після хвалебної оди тебе про щось просять, знай: заганяють під каблук.


ДРУЗІ

Кмітлива жінка одразу звернеться по допомогу до джерела твоїх ідей і твоєї підтримки – до твоїх друзів. Якось вона залишиться з твоїм приятелем наодинці й випадково згадає про те, чого хоче, і як то було б чудово, коли б це отримати. І щойно ти почнеш радитися з друзями, який вибрати подарунок для коханої, її ціль буде досягнуто. Друг пригадає ту давню випадкову розмову й викладе, як на тарілочці, увесь список побажань твоєї любої.

ПРОТИОТРУТА

Якщо вже вляпався у таку ситуацію, не починай ретельно аналізувати перелік її забаганок. Спробуй пояснити друзям, що це були лишень її жіночі хитрощі і що без вечірнього плаття від Shanel вона ще трохи проживе.


РЕВНОЩІ

Якщо вона чогось домагається, знай: битиме у найболючіші точки. Легкий флірт, квіти від незнайомця, романтичні повідомлення… Усе це нагадає, що ти не єдиний чоловік у цьому світі. Жінка вважає, що коли ти відчуєш, що можеш її втратити, то намагатимешся щосили її втримати. І як результат – несвідомо робитимеш усе, чого вона забажає.

ПРОТИТОТРУТА

Не намагайся провокувати ревнощі. Ліпше проігнорувати її наступ. Якщо вона фліртує з кимсь просто перед твоїми очима, у жодному разі не варто влаштовувати сцен. Якщо потрапиш на цей гачок – вона виграє.


ВІДЧУЖЕННЯ

Якщо жінці щось потрібно, вона може піти й на крайнощі, навіть якщо це зруйнує ваші стосунки. Уяви: ти телефонуєш, а вона коротко і сухо відповідає; ти запрошуєш у кіно, а їй ніколи; пропонуєш на вихідні поїхати на природу, а в неї інші плани.

Звісно, перше, що спадає на думку, – вона вирішила розірвати стосунки. Починаєш перейматися ситуацією, сам собі ставиш безліч запитань, хвилюєшся… А це насправді не проблема, а лише продуманий маневр на шляху до бажаного: ти виконаєш усі прохання, щоб зберегти стосунки.

ПРОТИОТРУТА

Запитай прямо, чи хоче вона зберегти ваші стосунки. Якщо ти дорога для неї людина, вона неодмінно зізнається, що це була лише забава.


БЕЗПОРАДНІСТЬ

Жінки знають, як чоловіки люблять почуватися справжніми лицарями в осяйних латах і на білому коні. Навіть якщо вона може з легкістю впоратися із завданням сама, інколи вдає безпомічну дівчинку та дозволяє допомогти.

ПРОТИОТРУТА

Щоб жінка не спихнула на тебе всі обов’язки, спробуй грайливо висміяти її безпорадність. Це зачепить гордіть вашої панни, тож наступного разу вона двічі подумає, перш ніж попросити у тебе допомоги.

Дата публікації: 11.07.2018 img Поділитися