Життєві історії Сім'я

Бабуся по материнській лінії – особливо важлива людина для дитини

Саме з нашими бабусями пов’язано досить багато хороших спогадів з дитинства.

Нічого дивного, адже саме з ними ми проводимо канікули влітку, пам’ятаємо, як вони дуже смачно готують.

Потрібно сказати, що бабусі люблять якось по-особливому. Їх турбота істотно відрізняється від любові батьків. Так, це важко пояснити або описати, то це дійсно так.

Дивний той факт, що ми більше схожі характером саме на бабусь, ніж на своїх батьків. У деяких випадках спостерігаються навіть зовнішні подібності.

Може навіть трапитися і так, що в родині дочка або син більше буде схожий на свою бабусю по материнській лінії, ніж на рідних маму чи тата.

Як би там не було, подібна схожість – науковий факт. Далеко не завжди ми самі може помітити це.

Вчені впевнені в тому, що на життя дитини дуже сильно впливає бабуся по материнській лінії. Це дійсно так, адже ця людина вчить життєвих правилам і дарувати всю себе без залишку. Можна з упевненістю заявити, що зв’язок бабусі з онуком є ​​найміцнішою і навіть глибокої.

Практика показує, що формується цей зв’язок на рівні генів.

Фахівці відзначають, що дуже багато діти беруть від своїх бабусь. Йдеться, як про якості характеру, так і про фізичні подібності. У цьому випадку саме бабусі по материнській лінії передають безліч генів.

Потрібно сказати, що подібні дані є загальними, адже кожен випадок унікальний по-своєму.

У будь-якому випадку батьки повинні усвідомлювати, наскільки бабуся є важливою людиною в житті кожної дитини. З цим нічого не поробиш, адже кровну спорідненість – дуже серйозна і навіть загадкова річ.

Зверніть увагу, що за генами передаються різні схильності.

Тому важливо тримати себе завжди в хорошій формі і самопочутті, адже це все вплине на майбутню дитину. Якщо ви володієте шкідливими звичками, значить шкодите не тільки собі, а й усім майбутнім поколінням.

Будьте впевнені, що за міцне здоров’я будуть вдячні майбутні внуки!
Звичайно, не всі пов’язано з генами. Більшість бабусь дуже люблять своїх онуків і віддають себе їм без залишку. Можливо, вони люблять наших дітей ще більше, ніж колись любили нас.

Дата публікації: 25.05.2020 img Поділитися