Як дізнатися, що ваш партнер вірний і ніколи вас не зрадить

Коли ви будете з кимось, хто по-справжньому вірний вам, він змусить вас відчувати себе в безпеці і буде цінувати так, як інші ніколи навіть не подумають.

 

Важливо розраховувати на людину, яку любиш, і якщо ви не можете цього зробити, то немає сенсу бути з нею.

Ось деякі ознаки, які вказують на те, що ваш партнер дає вам все, що в його силах. Якщо пункти збігаються з реальністю, швидше за все, вам зовсім немає про що турбуватися.

1. Ваш партнер дуже щедрий з вами.

Ви і ваш партнер дбаєте один про одного. Він не скупий, коли справа доходить до того, щоб дати вам те, чого ви потребуєте.

Ви обидва можете давати і отримувати на більш глибокому рівні. Вам не потрібно заздалегідь повідомляти своєму партнеру, чого ви хочете і потребуєте. Він завжди радий зробити ваше життя ще комфортнішим.

2. Ваш партнер завжди виконує обіцянки.

Якщо ваш партнер говорить щось, він це робить. Вам не потрібно просити його стримати своє слово.

Людина залишається таким, яким він є і не боїться показати свої емоції і почуття, коли ви поруч.

3. Ваш партнер завжди чесний з вами.

Коли ваш партнер чесний з вами в усьому, у вас не повинно бути сумнівів у його вірності. Ви зможете довіряти один одному. По-справжньому довіряти.

Якщо ваш партнер нічого не приховує від вас, відповіді, які ви шукаєте, повинні бути абсолютно очевидними.

4. Ваш партнер нічого від вас не приховує.

Якщо ваш партнер приховує від вас елементарне, це червоний прапор. Що якщо він приховує більш серйозні речі?

Коли він перестає проводити час з вами, постане питання про те, на кого він його тоді витрачає. Коли ваш партнер знаходиться поруч з вами і завжди готовий поспілкуватися, ви знаєте, що будь-яке занепокоєння невиправдане.

5. Ваш партнер не зациклюється на минулих стосунках.

Коли ми зустрічаємося з кимось невідповідним, він буде явно одержимий або надмірно зацікавлений в своїх колишніх. Ви не хочете бути з кимось, хто не може відпустити минуле.

Якщо ваш партнер не хоче рухатися вперед і дивитися в майбутнє разом з вами, він не заслуговує вашого часу. Не дозволяйте будь-кому використовувати вас, щоб заповнити порожнечу.

6. Ваш партнер поважає вас і ваші кордони.

Людина, з якою ви зустрічаєтеся, повинна поважати вас і ваші кордони. Якщо ви проводите час з людьми, які відмовляються поважати вас, готуйтеся до серйозного розчарування.

Коли ваш партнер робить речі, перераховані вище, то він або вона, швидше за все, будуть вам відданими завжди. Вони будуть поруч завжди і не дивлячись ні на що.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook