Сім'я Стосунки

Як дізнатися характер жінки по спиртному, яке вона п’є

Чи знаєте ви, що характер жінки можна визначити, виходячи з того, яким спиртним напоям вона віддає перевагу? Все таємне колись стає явним!

Шампанське – люблять кокетки. Такі жінки не проти вийти заміж за людину, яка набагато старша за них. Вони часто зраджують своїм чоловікам і п’яніють майже миттєво.

Горілку п’ють жінки з твердим характером, сильні, вольові. Вони не приховують своїх бажань і п’яніють повільно.

Коньяк – це напій жінок середнього віку, яким потрібні тепло, турбота та ласка. Приділіть їй більше уваги, постарайтеся зрозуміти її душу, і вона любитиме вас вічно. П’яніє вона швидко.

Віскі – його п’ють впевнені у собі жінки без комплексів. Випивши, можуть виявляти божевільність, бути непередбачуваними. П’яніють швидко, а вранці не люблять згадувати про вчорашнє, бо “наробили” можуть чимало.

Текіла – для екстравагантних, “вибухонебезпечних” панянок. Вони можуть бути буйними та небезпечними, хоча після кількох порцій миттєво “відрубуються”.

Ром-кола – улюблений напій жінок, які люблять експерименти у всьому. Тверезіють вони, не встигнувши п’яніти, і часто зникають по-англійськи. Словом, не скучиш.

Джин-тонік – ці жінки мало в чому розуміються, часто говорять про те, чого не розуміють, п’яніють швидко, а ранком не можуть згадати, що з ними трапилося.

Червоне вино – віддають перевагу емоційним, пристрасним натурам. На вигляд жінка може бути стриманою, але всередині вирують урагани. П’яніють не так швидко, але в сп’янінні неповторні.

Біле вино – стримані, які знають собі ціну, холодні та розважливі світські левиці. Вони завжди залишаються тверезими та вкрай обережні у своїх вчинках.

Лікери – це для “солодких” жінок, які ведуть домашній спосіб життя. Вони добре готують і господарюють. Люблять дорогі подарунки.

Пиво – для жінок без претензій. Ці жінки – чудові друзі. З ними добре радитись. Вони є незамінними товаришами по роботі.

Дата публікації: 13.01.2022 img Поділитися