Сім'я Стосунки

Як чоловік цілується, такий у нього характер і життя з ним. Сходиться на 100%!

Поцілунок – це квітка любові, і у всіх ці квітки різні! Поцілунки одного обпалюють, як полум’я, а дотики губ іншого схожі на ніжні дотики вітерця. Як буде цілуватися чоловік, з яким у вас починаються стосунки і чому саме так?

1. Уникає поцілунків

Чоловік може бути життєрадісним, отримувати задоволення від смачної їжі і тому подібного, але… От не подобаються, мовляв, йому поцілунки – і крапка! Якщо відмова цілуватися не через збентеження (через погані зуби або неприємний запах з рота), то ця людина далеко не ласкава. Бувають, звичайно, люди сухі, стримані, але і почуття без ласки сохнуть… Чоловік, який уникає поцілунків, скоріше, не надто закоханий: він бажає отримати задоволення, не обтяжуючи себе.

2. Реаліст

Це твереза ​​голова. Що вважає реаліст (якщо хочеш, ми можемо його і прагматиком назвати) найголовнішою перевагою розумної людини? Уміння контролювати свої почуття. Контролювати і приборкувати. Він в собі дуже цінує розум. Думає: я буду суворий, але зате справедливий. І ще йому подобаються вислови на кшталт: «Тут все ясно!», «Я відразу все зрозумів». І вічно йому заздалегідь «все зрозуміло». Реаліст і цілується з відкритими очима.

3. Романтик

Романтик – мрійник і фантазер. Він весь в своєму світі: то він у владі прекрасних ілюзій, а то його мучать жорстокі розчарування. Він бурхливий і ніжний, його не лякають удари долі, хоча здійнятися, безсумнівно, приємніше. Життя без потрясінь здається йому прісним. Чого він не терпить – так це нудьги. Буденність, повсякденні дрібниці. Щоб відгородитися від реального «нудного» світу і цілком віддатися своїм мріям, романтик при поцілунку закриває очі.

4. Базіка

Якщо ти думаєш, що зайва балакучість – це так, дрібничка, то ти помиляєшся. Базіка – чоловік, в якому борються розум і почуття. Він розривається між бажанням близькості, ніжності, вільного прояву своїх емоцій і прагненням зберегти самоконтроль. Він не впевнений у собі: боїться «зірватися з ланцюга». Що за ланцюг його тримає? Занадто тверді переконання? Упередження? Так чи інакше, поки розум тримає в узді його тіло, базіка між поцілунками не може замовкнути.

5. Власник

Є люди, які, щось схопивши, тримають міцно. Коли діти граються, таких відразу видно – їх дражнять «жаднюгами». Власник пристрасно бажає щось мати. Йому здається, він у безпеці, поки це саме у нього не віднімуть. Така людина може бути до нестями скупою або просто трошки розважливою, але віддавати нічого не хоче. Він і в любові виступає як власник або скнара і буває жахливо ревнивий. І навіть жорстокий. Він каже: «Моє!» – про кохану людину, як про своє майно. Власник цілує занадто довго, не розтискаючи обіймів.

6. Артист

Артист обожнює працювати на публіку. Для нього дуже важливо – справити враження. Йому хочеться, щоб навколишні позаздрили: ось який у нього успіх! Яка шикарна у нього дівчинка, як він «крутий», тобто сміливий і вільний! .. Артист цілується ефектно. На людях – для оточуючих.

7. Чистюля

Чистюля переконаний, що стосунки між чоловіком і жінкою повинні бути виключно духовними, чистими і піднесеними. Він болісно гидливий, він вважає будь-які прояви близькості неестетичними. Часто вони стають фанатиками якоїсь «високої» ідеї, наприклад, інквізиції. Але, по суті, все пояснюється просто: вони надмірно люблять себе. Чистюля, поцілувавшись, неодмінно почистить зуби і прополоще рот.

8. Лизун

Лизун, ясна річ, вічно сунеться зі своїми поцілунками. Він велелюбний: обожнює життя, людей і художню літературу. І себе теж цінує – як хорошого, милого чоловіка. Що б з ним не трапилося, він упевнений: все якось минеться!.. Такі люди, хоча і злегка легковажні (а іноді і безвідповідальні), дуже привабливі і симпатичні – згадай приказку про ласкавих теляток. Лизун, люблячий цілуватися, ніколи не втрачає оптимізму.

За матеріалами

Дата публікації: 27.08.2021 img Поділитися