Духовність Сім'я

Я розчарувався у житті, церкві, священниках… Що далі?

Ось 8 порад для тих, хто переживає розчарування. Обов’язково прочитайте!

Часто можна почути про те, що людина втратила довіру до тих людей, які мали би бути щонайменше друзями й помічниками у духовному рості. Часто люди говорять, що розчаровуються у священниках і тому вирішують не ходити до храму. Але чи це вихід?

Розчарування заважає адекватно сприймати навколишній світ і людей. Воно здатне завдати серйозної шкоди, якщо не знати про цю приховану загрозу і як з нею впоратися. Отож, 8 порад для тих, хто переживає розчарування.

Прощення від щирого серця

Перший шлях до зцілення – це прощення. Незважаючи на те, наскільки сильно вас образили, постарайтеся пробачити: як Христос вам простив, робіть так і ви (Колосян 3:13).

Вчіться на помилках інших

У всіх нас є наставники, яких ми беремо для себе за зразок. Але вони люди і теж роблять помилки. Вчіться на їхніх помилках. Якщо хтось із лідерів (священників, богопосвячених осіб) сильно образив вас, то ви можете для себе зробити такий висновок: я не хочу так поводитись з людьми. Ви можете перетворити свій біль у благословення, якщо побачите уроки, які можна отримати завдяки ньому.

Не погорджуйте

Гордість швидко проростає на грунті образи. Якщо ви дозволите гіркоті і образі оселитися у вашому серці, то й не помітите, як ваш характер зміниться не на краще. Бажання довести свою правоту просто буде підпорою для вашого его. І Бог буде противитись вам. Не допускайте, щоби помилки інших згубно змінили вас самих.

Не втрачайте миру серця

Ніколи не допускайте, щоби образа зруйнувала ваші з кимось стосунки. Поговоріть з кривдником про проблему, дайте йому можливість визнати свою провину або пояснити, в чому причина непорозуміння. Ми схильні не помічати свого неправильного ставлення до кривдника і перебільшувати обшири образи. Не буде користі від того, що ми просто розірвемо відносини, так і не зробивши кроку назустріч.

Не йдіть з церкви, спільноти

Диявол зацікавлений в тому, щоб ви були самотні, без духовної підтримки, тому що ви тоді більш уразливі і йому простіше вас обдурити і відвести ще далі. Якщо ви не можете поки ходити до вашої церкви, знайдіть іншу.

Поговоріть із кимось третім у цій ситуації

Не залишайтесь сам на сам із проблемою. Розкажіть комусь про вашу ситуації, щоби той інший міг вказати вам на ваші слабкі місця. Попросіть поради у мудрих, зрілих християн, тих, кому ви довіряєте.

Звільніться від маніпуляції

Якщо ваш незрілий лідер засуджує вас і інших, користуючись своїм службовим становищем, карає вас несправедливо, і використовує всілякі духовні маніпуляції, моліться і просіть когось молитися про вас, щоб Бог зруйнував силу їхнього владного слова над вашим життям.

Залиште і забудьте всі образи, живіть новим життям

Не варто згадувати образи знову і знову. Забудьте їх, не згадуйте ні словом, ні думкою. Пригадайте собі слова Ісуса на хресті: «Отче! прости їм, бо не знають, що роблять »(Луки 23:34). Залиште ваші образи біля хреста. Не дозволяйте розчаруванню отруїти вам життя, але живіть повним радості життям, яке Ісус приготував для вас.

Джерело

Дата публікації: 26.02.2020 img Поділитися