Діти Духовність

Ніколи не проклинайте своїх дітей! Ось чому…

Прокльони – страшна річ, а особливо, якщо вони материнські. Прочитайте це, щоб знати! Це вас вразить!

Знайте, що прокляття, навіть просто обурення батьків, діють дуже сильно.

Преподобний Паїсій Святогорець казав: навіть, якщо батьки не проклинали своїх дітей, а просто вийшли через них з рівноваги, обурилися, то у дітей немає потім жодного світлого дня в їхньому житті: все їхнє життя одна суцільна мука. Потім такі діти дуже страждають усе земне життя.

До батьківських прокляття відносяться всі погані слова, сказані нами протягом всього нашого життя, тобто не тільки ті, які сказані: «Я тебе проклинаю», а й такі, як: «дурень, дебіл, недорозвинений, нерозумний, урод, невіглас, на дітях своїх побачиш».

Ми маємо право тільки сказати: «Спаси тебе, Господи, збережи тебе, Господи, допоможи тобі, Господи, та я в тебе вірю, що у тебе все вийде, я радий, що ти ухвалив самостійне рішення, але треба було порадитися зі мною… Але у жодному випадку не проклинати».

За словами святого, дитя за своєю природою безневинний ангел і, якщо у нього відхилення через погане виховання, то причина в батьках. Шукати гріх треба у собі і викорінювати.

«Очистивши себе, автоматично очищується і дитина, – казав святий. –Молитва матері за дітьми своїми розганяє всіх бісів від них (біса пияцтва, біса куріння, біса розпусти і т.д.). Молитва матері дістане дитя з дна пекла. Плачте за своїми дітьми, матері, а не проклинайте, і Господь все влаштує».

.

Дата публікації: 27.12.2019 img Поділитися