Діти Здоров'я та краса

Вибір дитячої зубної щітки: як перетворити ранкову гігієну на розвагу

Після появи перших зубів у малечі, на їхніх батьків чекає виклик: швидко привчити дітей до догляду за ротовою порожниною без зайвого стресу. На щастя, виробники дитячих зубних щіток в більшості своїй розуміють батьків та намагаються полегшити їм життя у цьому питанні всіма доступними засобами.

Яскрава форма та корисні функції

Перша зубна щітка має стати для дитини не просто засобом гігієни, а й цікавим та безпечним аксесуаром. Саме тому виробники в якості дитячої зубної щітки пропонують покупцям електрощітку. Завдяки яскравому дизайну, делікатному режиму очищення та захоплюючому механізму роботи, дитина під час ранкової гігієни не зможе заподіяти шкоди чутливим зубам та яснам і зможе чистити зуби граючи – в прямому сенсі цього слова.

Електрощітки для дітей також повинні мати цікавий та привабливий вигляд, тому більшість моделей виробники прикрашають зображеннями героїв мультфільмів та казок. При цьому батькам варто звернути увагу, аби надмірно креативний дизайн зубної щітки не заважав зручності використання: зубна щітка має легко лягати у дитячі долоні, нею має бути легко користуватися.

Важливими є висота та рівень м’якості ворсинок на щітці: надто довга щетина може зашкодити яснам, а зайва жорсткість не буде корисною для чутливої емалі дитячих зубів та ясен. Поєднання привабливого дизайну та безпечної функціональності має бути обов’язковим: непривабливий зовнішній вигляд «девайсу» не зацікавить дитину, а недостатня увага батьків до основних характеристик першої зубної щітки їхнього малюка призведе до зайвого дискомфорту.

Ультразвукові зубні щітки: знеболення та масаж ясен

Окремої уваги заслуговують ультразвукові зубні щітки. Вони мають більш делікатний вплив на зуби, підходять для дітей до 3 років, а деякі моделі мають функцію масажу ясен, незамінну під час росту перших зубів, коли запалення ясен викликає дискомфорт і у дитини, і в її батьків. Ультразвуковий механізм м’яко доглядає за ротовою порожниною малюка і допомагає попередити карієс на молочних зубах, зберігаючи таким чином природну білизну зубів. Крім того, ультразвукові зубні щітки утворюють менше шуму, не відлякуючи дитину. 

Серед асортименту дитячих електрощіток є моделі, які перетворюють чищення зубів на справжню гру. Так, щітка може програвати музичний супровід, який допомагає рахувати час, витрачений на гігієну. У процесі чищення зубів дитина може переглядати захоплюючий мультфільм на смартфоні і на 2 хвилини перетворюватися в уяві на переможця мікробів. Інші моделі мають діодне підсвічування, аби процес чищення зубів у дитини викликав цікавість і захоплення.

Отже, головним завданням дбайливих батьків під час вибору першої зубної щітки для своєї дитини є попіклуватися про безпеку та її зручність у поєднанні з дизайном, який викличе цікавість малюка до процесу чищення зубів.

Дата публікації: 28.08.2019 img Поділитися