Сім'я Стосунки

Втомлені, самотні чи знервовані – приберіть у домі і все наладиться!

Подивіться на коридор: чи добре освітлений, чи легко там пройти? Якщо не складаються стосунки з колегами чи в сім’ї, то час уже впорядкувати це місце.

Кожна кімната у вашому домі має символічне значення, яке впливає на вашу підсвідомість. Безлад і сміття в кожній з цих кімнат призводить до бездіяльності, застою у певних сферах вашого життя.

Безлад на кухні 
Кухню називають “серцем домівки”, і не просто так. Там ми харчуємося, запасаємося енергією, навіть коли ми обідаємо напівфабрикатами. Неакуратна і брудна кухня створює проблеми в харчуванні й постачанні – і на фізичному, і на духовному рівнях. Ступінь вашої турботи про кухню може розповісти про те, як ви ставитеся до власного харчування, постачання енергією. Чиста й акуратна кухня відкриє простір для захисту й комфорту, яких ви так потребуєте.

Безлад у вітальні
Це кімната, у якій ви збираєтеся разом із близькими для вас людьми. Безлад перетворить цей комунікативний простір на барлогу, надто якщо у вас так брудно, що ви вже й не запрошуєте до себе гостей. Може, ви просто ховаєтеся від світу у купі сміття?

Безлад у спальні 
Спальні дорослих – місце для сну та інтиму, і вони повинні виконувати функцію оновлення людей та їхніх стосунків. Безлад у спальні додає слабкості, а не енергії. Якщо ви почуваєтеся втомленими, то найперше приберіть у спальні.

Безлад у коридорі
Коридор – це артерія вашого дому. Безлад у коридорі нагадує “пробку” на дорозі. Він заважає взаємодії різних частин вашого дому і вашого життя. Подивіться на коридор: чи добре він освітлений, чи легко по ньому пройти? Якщо не складаються стосунки з колегами по роботі, в сім’ї, то час уже впорядкувати передпокій.

Безлад у ванній
Вмивання та догляд за тілом – попередній ритуал у всіх релігійних обрядах. Щодня ми використовуємо цей простір, аби підготуватися до спілкування зі світом. Безлад у ванній може вказати на низьку самооцінку, брак уваги до власної персони не тільки на фізичному рівні. Прикрасьте ванну, приберіть, перетворіть її на місце, де можете сховатися від усіх, де ви почуватиметеся у безпеці під час вранішніх та вечірніх ритуалів умивання.

Безлад у туалеті
Туалети – це речі, які сховані, про які ніхто не знає. Коли заповнюємо наш туалет сміттям, ми придушуємо свою інтуїцію і проникливість. Брудний туалет вказує на проблеми, яких ви до ладу не усвідомлюєте, але які ускладнюють ваш розвиток у житті, на роботі та в стосунках. Щільно зачинені двері туалету – не найефективніший спосіб уникнути проблем.

Дата публікації: 17.03.2017 img Поділитися