Життєві історії Сім'я

Вік, в якому жінці вже не потрібні чоловіки

У кожної жінки є секретний вік, коли чоловіки їй стають байдужими. І в сексуальному сенсі, і взагалі. У одних це відбувається ближче до пенсії, у інших в районі клімаксу, а треті взагалі вирішують це до тридцяти. Визначається така жінка, яка забила на чоловіків, на раз.

Головна ознака – вона тітка! З поганою зачіскою, втомленими очима і відкладеннями в непотрібних місцях. Нудна, буркотлива, і з обрізаними крилами. Що з нею сталося? Вступила у вік, коли чоловіки не потрібні, здалася під вантажем образ і розчарувань.

Чому вік секретний? Тому, що жінка нікому про нього не розповідає, крім хіба що найбільш заядлих феміністок. Ви ж ніколи не бачили жінку, яка зібрала би всіх в коло, і говорила про своє розчарування в чоловіках. Це просто непристойно. Хоча щось мені підказує, що і такі бувають.

Як же зрозуміти, що таке сталося? Жінка ніби покриває своє серце залізом. Сила її болю така, що вона вирішує нікому більше до нього не підпускати. Вона перестає довіряти чоловікам, шукати чоловіків і навіть в думках не хоче уявити, що є чоловік, який готовий в неї закохатися. Розплата за спокій крижаного серця дуже велика. Мимру з службового роману пам’ятаєте? Ось, це вона.

Причому тут серце? – запитає хтось. Чоловіки – це ж в основному про інший орган. Можна спокійно їх використовувати, не відчуваючи ніяких душевних мук. Я б, може, і погодилася. Але ж у жінки серце завжди причому, правда?

Пару років тому в моду увійшли ванни Клеопатри. Нібито, для підтримки молодості Клеопатра використовувала сперму молодих рабів. Дівчата пробували, кажуть – брехня. Не допомагає. Не прибирає зморшки, і погляд не світиться. Зі спермою кашалота теж розчарування. Чому? Тому що тут все мимо серця. Жінку омолоджують і роблять красивою тільки ін’єкції в саме серце. Тут немає місця простій сексуальній механіці, хоча і вона дуже важлива.

Ви коли-небудь помічали, що закохана жінка красива навіть на відстані? Навіть коли не бачить коханого, а спілкується з ним дзвінками та смс-ками. Секс у неї в голові, а гарнішає в реальності? Як так?

А все тому, що любов і пристрасть дійсно готові творити з нами дива. Омолоджувати, робити красивими. Але відбувається це тільки з тими, хто вірить в любов. Іншим так і доведеться доживати свій вік тітками. І справа навіть не в зморшках, а у віковому пилі розчарувань в очах.

Так що якщо мене запитають, до якого віку жінці потрібні чоловіки, я скажу – до останнього подиху. Знаю, що боляче, що іноді страшно важко, і відчуваєш порожнечу, і розчарування, і готовий вже покрити своє серце кригою, лише б цього не було… Але – не можна. Не тіткою ж вмирати.

За матеріалами 

Дата публікації: 25.05.2020 img Поділитися