Сім'я Стосунки

Від чого чоловік отримує задоволення у стосунках з жінкою

Існує 4 базові речі, від яких чоловік отримує задоволення у стосунках з жінкою…

Вкрай рідко представниці слабкої статі сьогодні замислюються, що щастя треба заслужити в житті, що хороший чоловік просто так не падає з неба і на все свій час! А ті, хто хочуть все і відразу і бажано в подвоєному розмірі часто потім плачуть після біля розбитого корита.

1. Віддача!

Хтось каже, що любов – це коли ти віддаєш всього себе і не вимагаєш нічого натомість. А я, мабуть, не погоджуся! Адже, віддаючи всього себе, ти витрачаєш енергію, не отримуючи підживлення натомість. У підсумку, коли сили закінчуються стосунки наповнюють байдужістю, пасивністю і можливо егоїзмом. Саме жінка є джерелом мотивації і натхнення в парі, вселяючи в чоловіка впевненість, цілеспрямованість і позитив. Віддача може проявлятися в турботі, підтримці, умінні слухати і т.д.

2. Терпіння.

Я іноді бачу щасливі парочки в зрілому віці і дивуюся – але ж вони давно разом, а очі все так і світяться від щастя! Вони навчилися поблажливо ставиться до недоліків один одного, приймаючи їх, як даність. Принизливі докори, звинувачення, критика неодмінно були. Але все ж завдяки терпінню воцарила гармонія і любов. Так, теж хотілося все і відразу, та деякі очікування дуже сильно не співпали з реальністю, так, десь точно не хотілося поступатися… Але здоровий глузд переміг.

3. Вірність.

Всі чоловіки власники від природи, хоча деякі бояться в цьому собі зізнатися і допускають вільні стосунки. Жоден поважаючий себе чоловік не захоче з кимось ділити свою улюблену жінку. Він не дозволить коханій вести романи на стороні, а при виявленні зради відразу ж поставить жирну крапку. Тому що або “ти тільки зі мною, забуваючи про інших, або без мене, живи, як знаєш, а на менше я не згоден!”.

4. Ясність думок.

Чоловікам потрібна раціональність. Вони не розуміють жіночі натяки і ходіння навколо і близько. Тому, вважають за краще вирішувати всі проблеми і питання на березі, щоб згодом човен любові не розбився об побут. Часто жіноча демо-версія збиває з тями. У підсумку після весілля з’ясовується, що поруч зовсім не той і дружина абсолютно все інакше собі уявляла. Немає нічого важливішого взаєморозуміння. Чоловікові стає легко і тепло на душі, коли він знає, що кохана жінка його розуміє, а він її.

Ми всі абсолютно різні, як би не старалися знайти максимально схожого на себе. Тому, якщо почнемо трохи розуміти, що нам потрібно один від одного в стосунках, то стане набагато простіше, замість того, щоб судити, злитися і влаштовувати істерики!

Джерело

Дата публікації: 16.10.2020 img Поділитися