Здоров'я та краса Краса

Ванночки для ніг: 3 народні рецепти

Замочуйте ноги в оцті один раз в тиждень! Відчуття – немов би «гора з пліч упала»

Процедури для ніг є невід’ємною частиною життя сучасної жінки. Найчастіше вони обмежуються проведенням пілінгу, масажу і нанесенням крему на шкіру ніжок, при цьому рідко хто надає значення проведенню лікувальних ванн.

З їх допомогою можна зняти втому з ніг, зменшити потовиділення, поліпшити стан дерми стоп і п’ят і повернути їм гарний зовнішній вигляд.

Відповідно до китайської системи рефлексології, наші ноги мають природні енергетичні зони, які пов’язані з певним органом в тілі. Однією з таких процедур є ванна для ніг з яблучним оцтом.

Ванни з яблучним оцтом здавна використовувалися для схуднення, полегшення проблем з травленням, позбавлення від респіраторних проблем і для поліпшення стану шкіри.

Наші ноги щодня піддаються впливу численних мікробів, а відсутність оксигенації викликає інфекції, мозолі, неприємний запах, і робить наші кінцівки сухими. Яблучний оцет містить біологічно активні сполуки, які знищують бактерії і мікроби. Тому він є одним з найбільш ефективних природних засобів для вирішення численних проблем зі здоров’ям.

Він усуває неприємний запах, лікує грибкові інфекції, пом’якшує шкіру, підвищує якість шкіри і багато іншого. Крім того, він дуже простий і зручний у використанні.

Ванночка для ніг з яблучним оцтом.

Все, що вам потрібно зробити, це нагріти воду, коли вона стане теплою, налийте її в таз і помістіть в нього ноги. Туди ж додається стакан яблучного оцту і кілька крапель вашого улюбленої ефірної олії (наприклад, лавандової).

Потримайте ноги в цій суміші 30 хвилин, і все готово. Виконуйте цю процедуру один раз в тиждень, і ви відразу побачите різницю. Щоб позбутися від мозолів, ви повинні потримати ноги в суміші з рівних частин оцту і води протягом 45 хвилин, а потім потерти п’яти пемзою.

Іонна ванна для ніг.

Ви також можете використовувати іонну ванну для ніг для детоксикації. Потрібно використовувати теплу воду, щоб відкрити пори, і сіль як протизапальний і в’яжучий засіб. Іони поглинаються через ноги, і ваше тіло позбавляється від токсинів. Якщо вода стає темною, це означає, що результат досягнутий.

Існує кілька різновидів такої ванночки:

Рецепт ванночки із сіллю.
Складові:
1 склянка солі Епсома (англійська сіль або сульфат магнію);
1 склянка морської солі;
2 склянки харчової соди;
ефірні олії – кілька крапель (необов’язково).

Інструкція:
Розчиніть сіль в гарячій воді. Дайте їй охолонути, потім додайте теплу солону воду в таз, туди ж влийте яблучний оцет. Додайте ефірні олії. Тримайте ноги півгодини. Майте на увазі, що після ванни ви можете відчути втому і слабкість, але вона очистить ваше тіло і збільшить рівень магнію.
Як бачите, для детоксикації можна використовувати недорогі, але ефективні і натуральні засоби, які допоможуть значно покращити ваше самопочуття.

Джерело

Дата публікації: 26.01.2019 img Поділитися