Відпочинок Сім'я

Унікальний музей Корсаків дивує гостей

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків вже встиг стати не лише унікальною пам’яткою культури, а й місцем важливих зустрічей, переговорів, побачень, відпочинку та навіть професійного росту.

Нещодавно музей приймав почесних гостей – вчителів мистецтва з усієї Волині, пише Таблоїд Волині. Вони приїхали до Луцька на курси підвищення кваліфікації при інституті післядипломної освіти, а отримали нагоду почути не лише фахові лекції та продемонструвати свої знання, а й побачити найсучасніше мистецтво України у найсучаснішому творчому просторі.

Дехто уже бував у МСУМКу раніше, але більшість потрапила сюди вперше, тож емоційно ділилася між собою враженнями. Передусім здивував масштаб музею, адже екскурсія усіма залами розтягнулася на 2 години, не залишила байдужими й експозиція, вибудована так, аби кожен, незалежно від смакових вподобань, міг знайти для себе щось особливо цікаве.

Тут зібралися люди різного віку, смаків, поглядів та сприйняття, яких пов’язує одне – любов до мистецтва і розуміння його. Вони намагалися якомога уважніше слухати, фотографувати та знімати на камери мобільних, аби потім мати змогу підкріпити свої уроки наочним матеріалом. Неабияк вразило вчителів і сучасне мультимедійне мистецтво, зокрема відео-арт, QR-кодування, кімната з проектором і білим світлом.

Дещо здавалося занадто епатажним, але під час ближчого знайомства з історіями створення робіт та їхніми авторами все ставало на свої місця. Екскурсію усіма залами та складовими музею провела для почесних гостей менеджерка Ірина.


Дата публікації: 18.11.2018 img Поділитися