Діти Сім'я

У садочок? З радістю!

Нехай дитину у садок відводить той член родини, за яким дитина не буде плакати. А з тим, за ким дуже сумно, бажано щоб малюк прощався іще вдома.

Якщо дитина плаче за мамою або татом, відвідування дитсадка викликало стрес або навіть заїкання, не хоче йти у садочок, у такому разі батьки можуть…

* За день до відвідування дитсадка знайти сильний мотиваційний фактор походу в садок. Наприклад: «Хочеш погратися з Даринкою завтра? Вона чекатиме на тебе в садочку».

* Нехай дитину у садок відводить той член родини, за яким дитина не буде плакати. А з тим, за ким дуже сумно, бажано щоб малюк прощався іще вдома.

* Прощання має бути максимально коротким. Навіть якщо дитина почала хвилюватися, батькам не варто її заспокоювати. Це має робити вихователь. Дитина має відчути у вихователеві стабільність та підтримку у складну хвилину.

* Дитині варто взяти з собою улюблену іграшку. Скажіть, що вона сьогодні удвох із котиком чи зайчиком ідуть у садок.

* Краще обирати такі дошкільні заклади, де дітки займаються у невеликих групах. Тоді вихователі мають можливість приділити достатньо уваги усім. Особливо тому, хто засумував за мамою. Оптимальна кількість діток у групі – не більше семи.

 

Якщо дитина непосидюча, чи агресивна, чи замкнута, чи гіперактивна, у такому батькам варто…

* Виділити для цього час і, уважно спостерігаючи за дитиною, знайти причину такої поведінки, фактори чи обставини, за яких вона загострюється, а також способи її виправлення. Де їх шукати? У своєму серці та у фахівців з виховання дітей.

* Якщо у поведінці дитини помітні проблеми, вирішити які не вдається самостійно, не варто цього соромитися. Адже з цим стикаються тисячі батьків. Варто звернутись за порадою до психолога.

* Наостанок варто сказати: немає невирішуваних проблем, є незнайдені рішення.

 

 

Дата публікації: 17.08.2017 img Поділитися