“У 22 людини сьогодні поцілила смерть”, – про ракетний удар по “Охматдиту”

"Цілий день - у цьому горі, в цих руйнаціях і смертях. Що я хочу над усе? Дочекатися розплати", - про ракетний удар по "Охматдиту".
Фотографії з лікарні “Охматдтит” опублікувала керівниця пресслужби, начальник відділу у Департаменту муніципальної безпеки КМДА Жанна Куява. 8 липня 2024 року росіяни прицільно вдарили ракетою по цьому медичному закладу. На місці загинули 22 людини, десятки отримали порання… Здається, все місто прийшло до лікарні розбирати завали…
“Крапля фотографій з “Охматдиту”, їх зробили нашвидкуруч самі рятувальники “Київської служби порятунку”, бо пройти на територію місця надзвичайної події не кожному фотографу можна. Цілий день – у цьому горі, в цих руйнаціях і смертях.

Я думала – тримаюся гідно

А воно укінці дня взнаки таки дається – станом на 17:00 усього в місті Києві загинуло 22 людини. Як писала світлої пам’яті Вікторія Амеліна, “сьогодні не ти, відбій”. Але у двадцять дві людини сьогодні “поцілила” смерть, бо поруч біля нас – її розплідник.
Дочекатися б розплати. Що я хочу над усе? Дочекатися розплати”.
Також 8 липня 2024 року росія спрямувала ракету по столичному медичному центру “Ісіда”. Тут загинули семеро людей. Ще 11 загиблих внаслідок ракетного удару на Дніпропетровщині. Близько 140 поранених… Кількість загиблих і поранених збільшується.
Вічна пам’ять усім загиблим!
росія – країна-терорист. Нехай усі винні горять у пеклі. Не пробачимо ніколи.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook