Діти Сім'я

«Дякую, мамо, за те, що не вбила…»

Хочете розбагатіти? Народжуйте більше дітей! У чому зв’язок, пояснює доктор медицини з Хорватії.

Професор, доктор медицини з Хорватії Антун ЛіІСЕЦ присвятив себе захисту життя у всьому світі. Ось уже багато років поспіль він мандрує світом, аби розповісти людям, як дбати про своє здоров’я і цінувати Божий дар продовження роду. Спеціально для наших читачів він розповів про…

 

…дві дитини у сімї = вимирання людства

Багато пар ще до шлюбу стверджують, що в їхній сім’ї буде максимум дві дитини. Та народжувати потрібно неодмінно всіх, яких дав Господь, тобто кожну, що була зачата. Якби всі подружні пари у світі народжували тільки по двоє дітей, людство би зникло. Це елементарна математика, адже з двох нащадків один може виявитися безплідним, а інший не одружиться. Відтак людей ставало би все менше. Мене мама народила четвертим, а після мене – ще четверо братів і сестер. Вона ж у своїй сім’ї була п’ятнадцятою. Потрібно поважати Божий дар плідності, адже бути батьком і матір’ю – це чудово.

 

…діти – найдієвіший спосіб стати багатими

Ніколи не думайте, що будете бідними через велику кількість дітей. Погляньте лишень на сучасних пенсіонерів. Найбідніше живуть ті, які не мали дітей. Їм нікому допомогти у старості, бо вижити на одну пенсію важко. Не думайте, що колись до вас приїде поїзд, заповнений доларами. Єдина можливість стати багатшими з економічної точки зору – це народжувати багато дітей і добре, по-християнськи їх виховувати.

 


…зробивши аборт – заподіяли смерть Ісусу

Навчіться любити своїх дітей, навіть тих, які ще не з’явилися на світ. Не робіть аборти, потрібно народжувати кожну зачату дитину. Адже з моменту зачаття це вже людина. На 17-й день після зачаття (це щойно 3–4 дні затримки) уже б’ється маленьке серденько, у 5,5 тижнів дитинка рухає руками і ногами, смокче пальчик у десять. Це все дитина робить до трьох місяців, коли ще роблять аборти. Не вбивайте свою дитину. Ісус сказав: «Усе, що ви зробили одному з моїх найменших братів, ви мені зробили». А найменший брат – це щойно зачата дитина.

 

Полюбіть своїх дітей. Моліться Господові, аби дав сили жити чесно, без гріха до і поза шлюбом. І першим ділом, коли зустрінете свою маму, скажіть їй: «Дякую, що мене народила. За те, що не вбила в утробі… »

Дата публікації: 07.02.2018 img Поділитися