Здоров'я та краса Тема дня

Центр хірургії ока професора Загурського, що у Луцьку, відзначив 10 років діяльності в Україні

Нині це потужний заклад, де не лише проводять спеціалізовані діагностичні обстеження дітей та дорослих, а й виконують усі види оперативних втручань на передньому та задньому відрізках ока.

У Центрі хірургії ока професора Загурського вперше на Волині почали проводити складні вітреоретинальні операції на задньому відрізку ока (сітківці) амбулаторно: без стаціонару і загального знеболення. Пацієнти того ж дня повертаються додому.

Успішно застосовують сучасну амбулаторну хірургію катаракти з імплантацією складних мультифокальних кришталиків, що дають можливість пацієнтові бачити і читати без окулярів!

Це перший заклад, який започаткував і впровадив на Волині трансплантацію рогівки та інноваційні, реконструктивні методики в хірургії переднього і заднього відрізків ока.

 У центрі хірургії ока професора Загурського зібрані кращі дипломовані фахівці офтальмологічної галузі, які пройшли хірургічну практику в провідних світових офтальмологічних центрах (Польща, Індія, США, Іспанія), що підтверджено міжнародними сертифікатами.

Центр оснащений новітніми надпотужними офтальмоустановками та устаткуванням останнього покоління провідних виробників оптичного ринку Zeiss(Німеччина), Alcon (США), Bausch&Lomb (США), Huvitz (Корея), Haag-Streit (Швейцарія).

Ще від початку своєї діяльності тут активно освоїли та впровадили інноваційні технології: електронні медичні  історії пацієнтів, IP- телефонію, особистий кабінет пацієнта. А нещодавно Центр доучився до електронної системи охорони здоров’я eHealth.

У рамках свого візиту до Луцька, професор, засновник мережі польсько-українських офтальмологічних клінік – Збігнєв Загурський, разом із лікарями медичного закладу провели консиліум щодо ведення та тактики лікування окремих пацієнтів.

За 10 років діяльності у уцькому Центрі хірургії ока професора Загурського професійну офтальмологічну допомогу отримали понад 45 000 людей, мешканців України та світу.

Ідейним натхненником та засновником приватних центрів хірургії ока є Збігнєв Загурський – один із найвідоміших польських офтальмологів, професор, автор численних монографій та наукових праць, член Міжнародної ради офтальмологів, престижних офтальмологічних Європейських і Міжнародних Академій, Американської офтальмологічної академії. Провів не одну тисячу успішних офтальмологічних операцій, в тому числі благодійних та показових, виховав не одне покоління учнів та й досі передає свій досвід молодим колегам.

Перший центр професора Загурського був заснований у 1998 році у Наленчуві. Нині – це потужні 7 клінік мережі, що дарують зір та нову якість життя пацієнтам у Польщі (Наленчуві, Кракові, Любліні, Зволені, Жешуві, Новому Сончі ). Єдина клініка професора Загурського в Україні відкрила свої двері у 2009 році у місті Луцьку.

Дата публікації: 23.10.2019 img Поділитися