Здоров'я та краса Краса

Тренди 2021: які спідниці в моді цього літа

Цього літа у моді різноманітні моделі спідниць – від класичних у новому виконанні до неочікуваних і дуже сміливих. Тож кожна модниця знайде собі вбрання до смаку і по фігурі, щоб бути у тренді.

Екстраміні

Цього сезону у моді будуть не просто короткі спідниці, а екстраміні, які радше нагадують широкий пояс. Така спідниця пасуватиме до кросівок та футболок поло.

Максіспідниці

На противагу дуже коротким, у цьому сезоні в моді й довгі спідниці до підлоги, які повністю затуляють ноги. Вони можуть бути монохромні та з принтами, вузькі та пишні, із прозорих тканин.

Романтичні

Багатошарові спідниці з рюшами та воланами на піку популярності. Тканини легкі у квіткові принти.

Шкіряні

Не втрачають популярності спідниці зі шкіри та екошкіри. Вони пасують до ділового стилю, а також у такій спідниці можна відвідати вечірній захід.

Джинсові

Без джинсу не обходиться жоден сезон! Цьогоріч у моді спідниці з деніму будь-якої довжини та відтінку, а також комбіновані з джинсу різних кольорів.

Із розрізами

У цьому сезоні у моду входять спідниці із розрізами спереду посередині або збоку, що оголює одну ніжку.

Плісировані

Ця спідниця уже кілька сезонів поспіль не виходить із моди. Найактуальніші плісировані спідниці у цьому сезоні – довжини максі та міді.

Олівець

Спідниця-олівець – основа базового гардероба кожної жінки. Її можна носити у будь-яку пору року як із діловими сорочками, та і зі светром грубої в’язки. У цьому сезоні спідниці-олівці можна носити як класичні одноколірні, так і з принтами, високими розрізами, з яскравими клаптиками (а-ля печворк).

Дата публікації: 04.06.2021 img Поділитися