Дім Садиба

Топ-моделі акрилових ванн у різних цінових сегментах

Ванна – ядро ванної кімнати, вона купується на десятки років і вимагає особливої уваги, а також вкладення коштів і часу. Ринок сантехніки постійно оновлюється, тому буде не зайвим ознайомитися з розширеним функціоналом цих виробів.

Акрилові ванни бувають двох основних типів: монолітні і багатошарові. При цьому під час виготовлення конструкції в матеріал додають спеціальні добавки, які дозволяють зробити виріб безпечним і екологічним. Варто відзначити, що монолітні моделі ванн набагато надійніші і міцніші, ніж багатошарові. Однак візуально визначити між ними різницю досить складно. Щоб не помилитися з вибором, крім ціни, звертайте увагу на супровідну інформацію про товар, яка описана в картці виробу або характеристиках.

В інтернет-магазині Colombo акрилова ванна користується особливою популярністю. Тут відібрані тільки найкращі моделі, при виробництві яких активно використовують сучасні матеріали і технології для створення кращих конструкцій. Якісний акрил по всіх параметрах переважає чавун і сталь, крім цього, він дозволяє формувати найрізноманітніші форми ванн.

При складанні рейтингу топових моделей акрилових ванн 2019 року враховувалося:

  • співвідношення цін;
  • якість матеріалу;
  • відгуки покупців;
  • рекомендації кваліфікованих сантехніків.

Варто відзначити, що незважаючи на всі відомі бренди, які будуть описані далі, кращі акрилові ванни знаходяться тільки в інтернет-магазині Colombo. Тут кожен покупець зможе підібрати модель в різних цінових сегментах і при цьому задовольнити не тільки особисті побажання, але і дотримати всіх технічних вимог при облаштуванні ванної кімнати.

Кращі акрилові ванни в бюджетному ціновому сегменті

Якщо ванна вимагає заміни, а фінансові можливості мінімальні, то можна звернути увагу на виробників, які пропонують вироби хорошої якості, але не з дуже довгим терміном експлуатації. Акрилова ванна Cersanit в класичному прямокутному виконанні добре впишеться в дизайн приміщення. Це виріб простий в монтажі і має гарантію від виробника до 10-ти років.

Другий варіант – Rosa Hall. Іспанське виробництво відрізняється відмінною міцністю, що зберігає виріб від випадкових деформацій. Навіть лите подвійне дно не робить акрилову ванну важкою. Ще одним лідером бюджетних моделей є Jika Clavis. Її люблять за якість литого акрилу, комплектацію товару і гарантію від виробника до 5-ти років.

Кращі акрилові ванни в середньому ціновому сегменті

Якщо сильно переплачувати за розкіш і бренд немає бажання, але при цьому потрібна надійна конструкція, з усіма необхідними покриттями, тоді варто звернути увагу на Riho Future. У даній моделі зібрані хороші технології, які поєднали антибактеріальне покриття, стійкість перед агресивними хімічними речовинами і красу. Однак злегка шорстка поверхня ванни, яка вбереже людину від падіння, може створювати труднощі під час очищення забруднень.

Акрилова ванна Ravak Behappy відмінно підходить для невеликих санвузлів. Має всі необхідні кріплення та інструкцію для самостійної установки. Так як виріб досить легкий, здійснити монтаж буде не складно. А для тих, хто бажає відчути справжнє королівське розслаблення, презентуємо Triton Вікторія. Ця кутова модель займе чимало місця в приміщенні, але її внутрішній об’єм приємно порадує власників.

Провідні виробники дорогих акрилових ванн

Акрилові ванни даного типу передбачають наявність гідромасажних установок в конструкції. Найкраще співвідношення ціни і якості можна відмітити в BAS Ніколь. Плавні лінії виробу дуже цікаво виглядають у просторому інтер’єрі. У такій ванні навіть людина високого зросту буде себе комфортно почувати.

Аналогом може стати Bellrado Глорія від вітчизняного виробника. Модель добре зберігає тепло, має приємні шумові характеристики, високу якість виготовлення і відома поліпшеною міцністю. Акрилова ванна Gemy G9083 одна з найдорожчих, що виправдовується обсягом, функціональним набором і красою.

Вибір сантехніки, це непросте завдання, якщо це ванна або просто умивальник для ванної з унітазом. Широкий функціональний ряд і можливості  заганяють покупця в глухий кут, тому треба тверезо мислити і розуміти, скільки є вільного простору в приміщенні, чи потрібен гідромасаж, а також ряд інших модифікацій, які можуть тільки завищити ціну товару. Сподіваємося огляд був корисний, адже купуючи акрилові ванни на сайті сolombo.ua ви зможете наочно побачити різницю і якість, яка пропонується в наших каталогах. Найчастіше простота форм виглядає набагато виграшніше і практичніше, ніж різні дизайнерські моделі.

Дата публікації: 08.08.2019 img Поділитися