Здоров'я та краса Сам собі лікар

Топ-3 продуктів, які вас вбивають

Сьогодні всі навколо говорять про правильне харчування, але ще ніколи воно не було від людини так далеко, як зараз. Ви повинні знати, які самі шкідливі продукти потрібно обмежити у вживанні, щоб не завдати шкоди власному здоров’ю та здоров’ю своїх близьких.

1. «Супер корисна» екзотична їжа
Чіа, годжі, спіруліна – всі ці екзотичні ягоди, порошки та зернята можна знайти в будь-якому супермаркеті. Їх рекламують так, ніби вони лікують від усіх хворіб, хоча це зовсім не доведено науково.
Зрозуміти чому суперфуди такі популярні дуже легко – люди завжди шукають спосіб легко та швидко схуднути.

Дієтологи радять не зловживати цими додатками, адже наш організм зовсім не пристосований для них, і може виникати як мінімум діарея. Ніколи не знаєте як це все вирощувалось та зберігалось, тому – краще не ризикуйте. Також, не досліджена і взаємодія з лікарськими засобами. Такі підозрілі суміші краще замінити корисними – фруктами. Користі буде точно більше.

2.  Знежирені продукти
Коли виробники молочних продуктів навіть частково хочуть виключити жир з продукції, вони заміняють жир, на ще гірші добавки. Наприклад, цукор, глюкозний сироп або їх штучні замінники.

А тепер – увага. Саме цукор сприяє тому, що ми так стрімко можемо набирати вагу.

Розвіємо найпопулярніші 2 міфи про жири:
1. Вони порушують обмін речовин. Це мій, який розвіяли норвежзькі вчені, завдяки своїм експериментам.
2. Вони сприяють набору ваги. Цей міф розсіяли в США. Вага набирається швидше при споживанні знежирених продуктів, ніж продуктів з мінімальною кількістю жирів.

3. Суші і роли
Не очікували? Але це так! І тут справа навіть не в рисі чи норі, а справа в шкідливих додатках до них. Наприклад, сирні соуси чи майонези, які є у більшості видах суші. Тут ще справа в кількості. Оптимально для 1 прийому їжі – 1 порція ролів.

Дата публікації: 14.08.2019 img Поділитися