Кухня Рецепти

To-go: випічка, яку зручно брати в дорогу або на пікнік

Роздумуєте, що приготувати на перекус в дорогу або на пікнік? Ми пропонуємо чотири варіанти дуже смачної випічки, яку до того ж зручно брати з собою і їсти будь-де. Запакуйте в індивідуальні торбинки – і можете навіть хвилюватися про чистоту рук!

18.05.2021 15:45

Любите піцу, хот-доги, шаурму, чебуреки та іншу солідну випічку? Ми теж! А діти як люблять! Але не завжди є можливість їх купити в дорозі. А ще абсолютно незручно їсти, скажімо, на природі або під час прогулянки.

Ми пропонуємо дещо не менш смачне, але просте у приготуванні і максимально зручне, щоб взяти з собою з дому! Вам неодмінно сподобається якийсь із наших рецептів!

До речі, готуючи власноруч, ви завжди будете впевнені у свіжості м’ясних інгредієнтів (а в теплу пору року вони особливо швидко псуються!) і не піддаватимете своїх рідних ризику, купуючи вуличний фаст-фуд у закладах з невідомою репутацією. Та й зрештою заощадите на обіді!

А ще це чудова страва для пікніка: допоки будуть смажитися шашлики або варитиметься юшка, ваші близькі не будуть голодні і зможуть заморити черв’ячка.

Ця випічка також підійде у ролі кишенькового обіду, який зручно брати з собою на роботу. Це смачно і ситно!