Здоров'я та краса Краса

Темні кола під очима? Обов’язково перевірте своє здоров’я!

Багато хто вважає, що головна причина виникнення темних кіл під очима – недосипання і банальна втома. Але лікарі стверджують, що справа зовсім не в безсонні.

Найчастіше з приводу темних кіл під очима комплексують жінки, а тому намагаються будь-що замаскувати їх, купуючи модні тональні креми та стіки. Проте необхідно не вправно приховати «синці», а визначити причину їхньої появи. І тут допоможе не косметолог, до якого деякі жінки звертаються найперше, а кваліфікований лікар – терапевт чи дерматолог.

Темні кола – не недолік, а симптом

Поява темних кіл під очима є першим «дзвіночком», що в організмі починаються якісь запальні процеси. Необхідно відразу звернутися до вашого лікаря, аби визначити причину їхньої появи. Адже замальовування проблемних ділянок не усуває їх, а може призвести до подальшого розвитку та загострення хвороб.

Після аналізу наявних симптомів, проходження повного обстеження, лікар визначить причину цієї «недуги», і призначить лікування. Іноді темні кола можуть бути єдиною ознакою захворювання внутрішніх органів.

Якщо з’являються «синці» під очима, це може бути ознакою хронічних захворювань, які не завжди можуть мати якісь інші прояви. Іноді без очевидного больового синдрому на шкірі з’являються ознаки внутрішніх захворювань, адже шкіра – це дзеркало наших внутрішніх органів. Наявність пігментних плям, сухості шкіри, судинних зірочок, набряків на шкірі свідчить, що в організмі не все гаразд.

Темні кола не маскують, а лікують

Інтернет та телебачення рясніють порадами, як позбутися темних кіл під очима, проте застосування таких порад не повинно ставати ідеєю фікс для людини.

Якщо, окрім «синців» під очима, немає інших проявів хвороб, то треба відпочити. Можна зробити перерву у роботі, навчанні, навіть спробувати деякі «народні» методи лікування. Проте якщо після відпочинку темні кола не зникають, треба обов’язково звернутися до лікаря.

Головне – зрозуміти, що темні кола під очима не є косметичною проблемою, і її вирішення не варто відкладати на потім.

Дата публікації: 14.02.2019 img Поділитися