Згідно з переказами, цю техніку розробив один монах, який прагнув знайти дійсно робочу методику виконання бажань, що не вимагає практично ніяких зусиль.
Метод дійсно виявився дуже потужним, 85% практиків змогли виконати свої дрібні і середні бажання протягом місяця!
Великі бажання, як правило, вимагають трохи більше часу, але це залежить не від техніки виконання бажань, а від наших внутрішніх установок – ми самі визначаємо складність свого бажання і приблизні терміни, в які готові його отримати.
За легендою…
Ця техніка виконання бажань була створена приблизно три століття тому одним тибетським монахом. Одного разу він звернувся в своїй молитві до Всесвіту і попросив дати йому можливість удосконалити його знання, зробити методи більш ефективними і не вимагають практично ніяких зусиль.
Всесвіт почула його, і в ту ж ніч ченцеві прийшла ідея про створення медитацій, які не вимагають ні енергії, ні віри. Методики виявилися дуже потужними. Трохи пізніше цей монах створив цілу збірку медитацій, присвячених виконанню бажань …
А що ще, крім виконання бажання, може дати щоденне виконання цієї медитації?
Було помічено…
Людина, регулярно займається медитативними практиками:
стає набагато спокійнішою і врівноваженою;
менше схильна до стресів і негативних впливів;
відчуває прилив сил і енергії;
помічає поліпшення самопочуття і загальне оздоровлення організму;
виглядає значно молодше за свої роки.
Що важливо враховувати перед практикою?
Ця медитація на виконання бажань багато в чому є інтуїтивної. Це означає, що в описі дається лише загальна інформація про її проведення, а кожен підлаштовує її під себе.
Виконувати медитацію бажано щодня (можна зробити 1 вихідний в тиждень), до отримання бажаного результату. Оптимальний час для роботи – з 13.00 до 15.00.
Вправа проводиться в тихому і провітреному приміщенні.
Порядок виконання:
Практик лягає на спину і розслабляється, закриває очі. Заспокоює потік думок, концентруючись на темряві, що виникає перед закритими очима.
Поступово внутрішній діалог зупиняється, з’являється спочатку легка, а потім більш глибока сонливість.
Занурившись в прикордонний стан між сном і неспанням (тета-транс), практик зосереджується на своєму бажанні і піднімає свій внутрішній погляд вгору.
Потім він подумки починає промовляти про себе своє бажання в певній формі – в минулому часі в позитивному вигляді (без частки не). Наприклад: «Я швидко отримав … (потрібна сума грошей або щось ще)». Такий код впливає на підсвідомість, змушуючи його виконувати бажання, щоб твердження відповідало реальності.
Під час уявного повторення бажання практик намагається весь час утримувати свій погляд в області верхівки. Робота проводиться до тих пір, поки практик інтуїтивно не відчує, що бажання обов’язково здійсниться.
Після цього подумки дякує Всесвіт і свою підсвідомість за допомогу і завершує медитацію.