бракує любові

Таким людям усе не так і всі не такі… Їм просто бракує любові

Ти можеш тисячу разів говорити людині про те, як правильно чи неправильно робити, а можеш просто міцно обійняти і сказати: «Я люблю тебе!»
Ти, мабуть, часто зустрічаєш людей, невдоволених усім навколо. Наприклад, у громадському транспорті. Це ніби епіцентр злих та роздратованих людей. Або ж клієнти на роботі. Які з порогу заявляють тобі про свої претензії або з першого слова поводяться зверхньо.
Чи думав ти колись, що це все наслідки відсутності любові у їхньому житті? Наслідки того, що вони не здатні бути вдячними. Бо ніхто їх цьому не вчив. Бо ніхто не обійняв їх сьогодні зранку й не прошепотів на вушко: «Я тебе люблю».

Бог створив нас, щоб любити

Знаєш, чому в людях формується ця величезна порожнеча без любові? Бо Бог створив нас, щоб любити. Потім у світ прийшов гріх і все зруйнував.
Людина, яка не знає Бога, намагається знайти справжню любов, не усвідомлюючи, що дати її може тільки Бог.
І в тебе є шанс це показати. Стати для неї тією Любов’ю, якою для тебе є Бог. Видихнути, а не накричати у відповідь.
У момент, коли стикаєшся з кимось невдоволеним, постав собі питання: «Як я можу це виправити?». Роби свою роботу якісно. А поки робиш — молись, щоб Бог дав тобі мудрості в спілкуванні із цією людиною.
Якщо така людина — це колега по роботі або будь-хто з твого постійного оточення… Проси в Бога достатньо любові до цього буркотуна, щоб допомогти йому змінитися.
Любов — єдине, що може вплинути на цей гріховний світ. Тільки любов може мотивувати зміни.
Ти можеш тисячу разів говорити людині про те, як правильно чи неправильно робити, а можеш просто хоч раз міцно її обійняти і сказати: «Ти чудовий! Я люблю тебе!»
Не віриш? То уяви, що є хтось, хто не реагує на твоє роздратування роздратуванням, а намагається заспокоїти. Уяви, що коли ти помилився, то тебе не сварять, а говорять: «Кожен помиляється, давай, я навчу тебе, як треба» або ж: «Наступного разу будь уважнішим».
Уяви: поруч буде хтось, хто обійматиме у твій найгірший день… Хіба це не чудово? Чому цією чудовою людиною не бути тобі?
Люби…

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook