Здоров'я та краса Народна медицина

Таблетки не допомагають? Допоможе срібна вода!

Чоловік розповів про те, чим корисна срібна вода і як він сам нею вилікувався.

“Якось упродовж місяця, як кажуть, температурив. Накупляв в аптеці порошків, а результат – нульовий, – розповідає лучанин Петро ДЯЧУК. – Згодом видужав, а через три дні привезли до нас онука, хворого на грип. Він видужав скоро, а я знову зліг і місяць хворів. Імунітет зовсім ослаб.

Після грипу почався гайморит. Алое і каланхое не допомогли. Тоді я згадав про срібну воду. За допомогою апаратури розчинив срібло 924 проби до концентрації 25 міліграмів на літр артезіанської води зі свердловини глибиною 33 м.

Почав теплим розчином срібної води промивати ніс і пити по 2 ст. ложки 3 рази в день за 20 хв до їди.

На моє здивування, через десять днів гнійний гайморит минув. Буду радий, якщо це принесе користь іще комусь.

Хочу трохи більше розповісти про корисні властивості срібної води. Учені довели, що дифтерійна паличка гине на срібній пластині через три дні, на мідній – через шість днів, а на золотій – через дев’ять.

Бактерії, які встояли перед антибіотиком пеніциліном і біоміцином, гинуть від срібної води, а сальмонели, кишкові бактерії, стійкі до нітрофуранових препаратів, гинуть від срібної води за 20–120 хв. Патогенні гриби гинуть через 30 хв.

У малих дозах срібло омолоджує кров, а також підвищує імунітет (було доведено у 20-х рр. минулого століття).

Дуже добре лікує тонзиліт (запалення піднебінних мигдаликів), знищує гноєрідні і кишкові стрептококи, стафілококи, лікує вазомоторний алергічний риніт.

Закордонні вчені стверджують, що під час війни срібло не мало рівних у лікування ран та опіків. Воно добре допомагає при ангінах, пневмонії, стоматиті, пародонтозі, свищах, кістковому туберкульозі і туберкульозі лімфатичних залоз”.

Дата публікації: 06.07.2018 img Поділитися