Здоров'я та краса Сам собі лікар

Світязька вода гоїть рани та опіки

Вода озера Світязь має унікальні лікувальні властивості. Дрібні рани вона гоїть практично миттєво, покращує стан шкіри. Але приймати цілющі ванни треба правильно!

Багато хто помічає, що регулярні купання у Світязі зміцнюють здоров’я, покращують стан шкіри. Вона стає м’якою, пружною, дрібні ранки гояться практично миттєво.

Таку властивість світязької води помітили давно. Недарма після Другої світової війни на березі Світязю діяли санаторії, де оздоровлювали поранених військових, лікували опіки.

Цілющі властивості води Світязю зумовлені її хімічним складом. Світязька вода насичена сріблом, йодом та гліцерином. Кожен елемент має позитивний вплив на здоров’я людини, а їх поєднання ще підсилює благотворний ефект.

СРІБЛО має потужну бактерицидну дію. Потрапляючи у невеликій кількості в організм під час купань, іони срібла Ag+ стимулюють роботу кровотворних органів.

ЙОД також гоїть та знезаражує, позитивно впливає на стан шкіри. А ще він активізує мозок, покращує пам’ять, бере активну участь у функціонуванні щитоподібної залози.

ГЛІЦЕРИН робить шкіру м’якою та пружною, нормалізує роботу шкірних залоз, а волосся робить шовковистим.

Тому після купання у Світязі не варто змивати одразу озерну воду, треба дати їй висохнути на тілі. Завдяки особливим властивостям, вода в озері самоочищується і, на відміну від інших волинських озер, не зацвітає.

Дата публікації: 14.06.2018 img Поділитися