Сваритеся з чоловіком? Винні йогурт і салат!

У період відпусток криза в подружніх стосунках починається за столом: сім з десяти пар аж ніяк не одноголосно вибирають меню.

Феномен розбіжності у поглядах на харчування особливо загострюється в літній період, коли майже 76 відсотків жінок змінюють свій традиційний раціон. Починається погоня за всіма стравами, які підходять під назву “легка”. Але як це стосується чоловіків?

Згідно з результатами соціологічних досліджень, у період відпусток криза в подружніх стосунках починається за столом: сім з десяти пар аж ніяк не одноголосно вибирають меню. 82 відсотки жінок вважають вибір “легких продуктів” гідною заміною дієти і називають їх такими ж смачними, як звичайні продукти (39 відсотків).

Але ця думка не є переконливою для чоловіків. У 34 відсотках випадків партнери взагалі не бажають про них знати, 26 відсотків кажуть, що це “жіночі штучки”, а 12 відсотків чоловіків вважають такі продукти некорисними. “Легкі продукти” вряди-годи їдять лише 15 відсотків чоловіків. Чоловіки зазвичай приділяють менше уваги калорійності того, що знаходять на тарілках. Компанії чудово знають про це, ось чому “легкі продукти” переважно орієнтовані на споживачів-жінок.

Вона стежить за фігурою і робить наголос на легких стравах. Сніданок – на основі йогурту і злаків, салатиків і сиру; він – саме тому, що на відпочинку, – не відмовляється від котлети з картоплею. Вони вибирають різні напої: вона віддає перевагу природній питній воді, він – охолодженому пиву. Експерти попереджають: ці розбіжності можуть дуже просто перерости в кризову ситуацію.

Отже, вашій увазі список 10 страв, які найчастіше провокують сімейні чвари за столом:

1. Салати: здорові, смачні, свіжі. Але якщо у неї салат на столі день у день, то для нього він стає справжнім жахом.

2. Нежирний йогурт, або основна страва жіночого сніданку. Хм, перший раз чоловік його спробує, а на другий – виллє в каву або змішає з вершками. Третього разу може не бути взагалі.

3. Твердий сир: вона їсть його із задоволенням, йому він здається пластиліном.

4. Фрукти: вона не тільки споживає їх у великій кількості, але ц постійно вмовляє його з’їсти ще який-небудь фрукт, очищає його і намагається покласти йому до рота.

5. Злаки й кукурудзяні пластівці – ще одна основна страва для жінок, неїстівна для чоловіків.

6. Сир: його вона може собі дозволити влітку, натомість він віддає перевагу хорошій порції морозива.

7. Фруктові соки: розрив остаточний. Він ніколи не проміняє кухоль крижаного пива на банальний ананасовий сік.

8. Хлібці та хліб з борошна грубого помелу: ще один елемент жіночого літнього раціону, тоді як він налягає на добротний білий хліб та булочки.

9. Замінники цукру – для неї. Бо він кладе в каву дві ложки звичайного цукру.

10. Риба: за цим пунктом у партнерів найбільше точок дотику. Але якщо вона віддає перевагу рибі на грилі, то він без будь-яких вагань обирає смажену рибу з гарніром.

Поділитись у:

Читайте також:

Ми у Facebook