Життєві історії Сім'я

Жінка може пробачити все, але не брехню…

Жінка може пробачити багато. Ви навіть не уявляєте наскільки багато. Злість, злидні, алкоголізм, побої… Але не це…

Я бачила, найжахливіші випадки безмежного терпіння і привожу їх лише як факт, який на жаль, має місце бути в цьому житті. Упевнена що у всіх вас, до такого ніколи не дійде. Але все ж є одна річ яка знищить все між вами. Це брехня.

Жінка не терпить брехні. Вона у неї встає під горлом і починає поступово душити її. Дуже скоро цей клубок перетвориться в гострий ніж, який переріже горло обом. Не брешіть жінкам. Не брешіть одне одному.

Живіть щиро. І наївшись до блювотних оргазмів і обіймів ночами, вона нарешті зрозуміла, що набагато важливіше у відносинах, коли тебе люблять, поважають, бережуть і цінують! Коли чоловік не боїться відповідальності і не біжить від труднощів! Коли він завжди радий подбати про тебе, допомогти і підтримати в скрутну хвилину, вислухати тебе, коли ти в цьому потребуєш! Коли йому для тебе нічого не шкода – будь то його час, гроші, новий светр або ранковий сніданок!

Є дещо важливіше сексу, наприклад, впевненість в тому, що тобі ніколи не зрадять, не кинуть і не проміняють тебе на іншу жінку! Так важливо бути єдиною, коханою і бажаною в житті свого чоловіка, бачити його непідробний інтерес не тільки до твого тіла, але і до твоєї особистості і всього того, що відбувається в твоєму житті! Знати, що він готовий вирішити всі твої проблеми і не тільки на словах, а й на ділі!

Дата публікації: 09.07.2021 img Поділитися