Сім'я Секрет успіху

Стиль дорослої жінки: кілька табу

Чи знаєте ви, що молодіжний стиль, який так прикрашає юних дівчаток (наприклад, хвостики) виглядає безглуздо на дорослих жінках?

Можливо, вам доводилося чути про „смертні гріхи” стилю, наприклад, про непростимий „гріх” носіння світло-коричневих колготок, що імітують засмагу. Однак чи знаєте ви, що молодіжний стиль, який так прикрашає юних дівчаток (наприклад, хвостики) виглядає безглуздо на дорослих жінках?
Звичайно, з будь-якого правила є виняток: яскравий приклад – Керрі Бредшоу – героїня Сари Джессіки Паркер із серіалу „Секс у великому місті”. Її занадто сміливий стиль порушує майже всі перераховані далі правила. Однак для більшості з нас ці поради виявляться справді безцінними, коли створюватимемо стильний образ.

1. КОМБІНЕЗОНИ 
Залиште комбінезони фермерам та селянам. Крапка. Цей одяг пасує буквально одиницям, до того ж є й набагато ліпші способи виглядати невимушено й сексуально (наприклад, картата сорочка, зав’язана під грудьми).

2. КІСКИ Й ХВОСТИКИ 
Хочете помолодшати на 20 років? Скористайтеся послугами пластичного хірурга, а не заплітайте кіски й не зав’язуйте легковажні хвостики на потилиці: якщо вам за тридцять, така зачіска сприймається як незграбна спроба повернути молодість. З іншого боку, один хвіст на потилиці вважається універсальною зачіскою для жінок будь-якого віку.

3. ГОЛЬФИ 
Та ні, можете носити гольфи. Але тільки під штанами чи джинсами. Поєднання гольфів з міні-спідницями ідеально пасує школяркам і маленьким дівчаткам, а от спостерігати таке поєднання на дорослих жінках – доволі сумне видовище. Ліпше носіть прозорі чи матові колготки. Наша порада – не ховайте гарні засмаглі ноги під колготками.

4. ХІПОВІ СОРОЧКИ ТАЙ-ДАЙ (TIE DYE)
Такі сорочки – для любителів покататися на роликах та новоспечених хіпі. Вашу любов до сорочки тай-дай може виправдати тільки те, що її са-мостійно пофарбував і подарував вам син. Між іншим, одяг та аксесуари у стилі patchwork (у клітинку) – сумки, спідниці, капелюхи – виглядають чудово на жінці будь-якого віку й додають їй богемного шику.

5. КРОЛЯЧЕ ХУТРО 
Якщо не можете обійтися без хутра, то принаймні вибирайте хутро ссавця, який не міг бути сімейним улюбленцем. Нема нічого безглуздішого за розфарбоване у яскраві кольори кроляче хутро. Ліпше розщедріться на розкішне, хай навіть штучне, хутро.

Дата публікації: 19.03.2017 img Поділитися