Здоров'я та краса Народна медицина

Срібло чорніє – не до добра. Що про це кажуть народні цілителі?

Іноді буває таке, що прикраси з дорогоцінного металу раптово потемніли. І не має значення, чи ретельно за ними доглядали чи ні. Прочитайте це, щоб знати, в чім річ.

На запитання, чому чорніє срібло, народні цілителі відповідають, що це псування. Адже, як відомо, даний метал має антибактеріальні властивості, ось чому столові прибори з нього у великій пошані.

Але якщо потемніло колечко, яке носите постійно, то скажуть, що на вас вінець безшлюбності.

Якщо чорніють сережки, то це свідчить про сильний пристріт.

А ось якщо змінюється колір натільного хрестика, то це зовсім не до добра.

Але всьому цьому є наукове пояснення. Більшість срібних виробів містять добавку з міді, яка під впливом вологи і свіжого повітря окислюється. Тому на благородному металі може утворитися наліт, який регулярно ущільнюється. Правда, швидкість утворення цього нальоту буває різною і залежить вона від частоти контактів з водою, зміни клімату, вологості повітря.

На зовнішній вигляд прикрас впливають також внутрішні процеси організму. Буває таке, що можуть потемніти чи не всі срібні прикраси, які регулярно носите.

Не варто бити тривогу, краще добре усе проаналізувати. Врахуйте, що саме на грудях – найбільше сальних залоз, тому ланцюжки і кулони більш схильні до потемніння (в результаті потовиділення, а не псування).

Також варто перевірити гормональний баланс. Подумайте, чи не переживали ви нещодавно сильний стрес, чи не брали новий лікарський препарат з вмістом сірки, чи не було інтенсивного фізичного навантаження. Можливо, причина саме в цьому.

Зміни кольору срібла, як потемніння, так і посвітління, може вказувати на порушення роботи нирок і на проблеми з нервовою системою людини.

Якщо темніють не всі прикраси, а тільки певні, то це свідчення того, що є локальні збої в ендокринній системі.

У будь-якому випадку не варто панікувати заздалегідь. Почистіть срібну прикрасу і стежте за змінами її кольору. В цей час не одягайте її під час походу в спортзал, сауну або лазню, в басейн.

Якщо виріб продовжує темніти, слід зробити комплексне обстеження організму.

Джерело

Дата публікації: 13.12.2019 img Поділитися