Здоров'я та краса Консультація лікаря

Спина рівна – то і дитина здорова

Спеціалісти стверджують, що найефективніше використовувати корсет саме в дитячому віці – до 18–20 років.

Не секрет, що головною причиною проблем із хребтом є сидячий спосіб життя. «А що переважно роблять школярі? Так, сидять: спершу – на уроках, згодом – виконуючи домашнє завдання, – каже лікар-ортопед Аркадій МАДЮТА. – За таких умов треба допомогти дитині сформувати чи за потреби відкоригувати правильну осанку». Як? За допомогою спеціального корсета.

Цей ортопедичний виріб розроблено суто для формування правильної постави у дітей та дорослих. Ребра жорсткості утримують спинку в рівному положенні, а гнучкі лямки м`яко розводять плечі і не дозволяють горбитися. Застібки-липучки на талії спереду: широка фіксує корсет, вужча тримає лямки. Це дозволяє навіть дитині самостійно знімати та одягати виріб.

Продавці зазначають, що найефективніше використовувати корсет саме в дитячому віці – до 18–20 років. Пізніше він може щонайбільше допомогти виробити звичку слідкувати за правильною поставою.

Виготовляють ортопедичні корсети у спеціалізованій майстерні. Розмір визначається двома вимірами: обхватом талії та висотою спинки. За потреби можна замовити виріб за індивідуальними розмірами.

Дата публікації: 24.02.2017 img Поділитися