Відпочинок Сім'я

Солодкі, але небезпечні: ці знаки Зодіаку – найбільші маніпулятори

Ось які знаки Зодіаку дуже небезпечні…

Ви не зможете опиратися їх чарівності, але все ж таки постарайтеся хоча б час від часу виринати з цього солодкого виру, піддаючи критичному аналізу те, що відбувається… Для власного ж блага.

Близнюки

Не вірте жодному їхньому слову або, хоча б сприймайте все, що вони говорять, з великою обережністю. Близнюки часто дійсно вірять в щирість своїх намірів, але проблема в тому, що їхня думка дуже часто змінюється. І вам не наздогнати цей стрімкий потік.

Рак

Людина, народжена під цим знаком, точно знає, що сказати, приправивши свої слова неабиякою кількістю емоцій. Ракам подобається отримувати те, що вони хочуть, і немає нічого, на що вони не підуть заради досягнення своєї мети. І не важливо, наскільки ця мета реальна або ефемерна. Раки є абсолютними майстрами маніпуляції словами… і сльозами.

Лев

Лев егоцентричний і тому переконаний, що бажання всіх оточуючих збігаються з його власними. Тому він буде намагатися маніпулювати іншими людьми, намагаючись примусити їх робити виключно тільки те, що принесе вигоду йому. Для цього Лев усіма можливими і неможливими способами буде переконувати вас, що всі інші ігри не варті свічок.

Водолій

Водолію подобається зверхньо спостерігати за тим, як інші люди закохуються в нього. І варто йому отримати бажане, він відразу ж остигає, починає нудьгувати і шукати щось новеньке. А якщо помітить, що ви самі втрачаєте інтерес, то почне використовувати всі важелі маніпулювання, щоб повернути вас на «шлях істинний».

За матеріалами

Дата публікації: 03.11.2020 img Поділитися