Відпочинок Сім'я

Скільки у вас буде шлюбів, розкаже ваш знак Зодіаку

Щоб дізнатися про кількість потенційних шлюбів у своєму житті, достатньо звернутися до астрології. Вона давно виявила статистику щодо кожного зодіакального сузір’я.

Овен

Можна впевнено стверджувати, що шлюбів буде багато. Не менш як три. Витримати енергетичний тиск Овнів здатні лише найстійкіші. При цьому знак сам по собі дуже привабливий: оточуючих приваблює тепло представника вогненної стихії. Тому метеликів навколо Овнів завжди достатньо. І вони цим безсоромно користуються.

Перебирають партнерів як картоплю на базарі. Навіть якщо шлюбу вже багато років – одного разу Овни від людини йдуть. Їм потрібне постійне зростання, перемога на кимось чи чимось. Відвертий егоїзм і підвищена сексуальність знака призводять до безлічі весільних альбомів. Іншими словами, Овни – постійні клієнти РАЦСів.

Телець

А ось Тельці демонструють стабільність. Їм легше підлаштувати під себе партнера, а не шукати чергові граблі. Практичний знак вміє заробляти і може навчити цього іншого. А йти від золотої жили мало хто хоче. Тому шлюби Тельців, як правило, дуже міцні. Їх навіть можна порівняти з корпорацією: скільки б дітей-філій не розгалужувалося – головний офіс завжди залишається на місці. Якщо ви шукаєте людину на все життя, то вам до Тельця.

Близнюки

Ці люди – рекордсмени. Кількість їхніх шлюбів перевищує всі допустимі моральні межі. Навіть у сучасному світі на Близнюків часом дивляться косо. Адже вони ні в чому не винні! Просто приналежність до повітряної стихії та заступництво найшвидшої планети-Меркурія призводить до частої зміни інтересів. Їхня увага автоматично перемикається, без участі мозку. Вже через рік вони дивляться на колись кохану людину іншими очима. Тож п’ять штампів у паспорті нікого не повинні дивувати.

Рак

Найкраще подружжя на світі. Вони настільки прив’язуються до партнера, що підуть за ним на край світу. Про розлучення з Раком не може бути й мови. Емоційні представники водної стихії зроблять все, щоб у людини навіть таких думок не було. Реалізують будь-яку їїмрію про сімейний затишок. Раки абсолютно щиро хочуть стати бездоганними. Тому шлюб у них найчастіше лише один.

Лев

На відміну від гарячих Овнів, Леви чудово вміють поводитися з вогненною енергією. Вони стають управлінцями у всіх сферах життя: від бізнесу до сімейного побуту. Вибір партнера здійснюється дуже практично – Леви віддають перевагу багатству і вірності. Якщо за душею у людини нічого немає, то шлюб із розкішною кішкою їй апріорі не світить. Те саме стосується і банкрутства. Від невдахи Леви миттєво йдуть. Тому 1-2 шлюби для представників знака цілком нормальне явище.

Діва

Як і Близнюкам, цьому знаку також опікується невгамовний Меркурій. Проте приналежність до земної стихії утримує людину від спонтанних рішень. Усі дії Діви продиктовані сухим, раціональним розрахунком. Виняток становить лише юність, коли романтична пелена застеляє очі рожевим кольором. Тільки в цьому віці Діва здатна зробити помилку. А ось другий їхній шлюб буде монолітним.

Терези

Терезам властива неврівноваженість психіки. Вони у вічному пошуку гармонії. У різні періоди життя від партнера вимагають протилежних якостей: м’якості-жорсткості, підпорядкування-самостійності, обожнювання-сухості. І якщо людина не є гнучкою, то Терезів долають сумніви у виборі. По суті, ідеальною парою для них може стати лише інший представник повітря – мінливі Близнюки. Однак на пошуки цих вітряних парнерів йдуть довгі роки та розчарування від 2-3 шлюбів.

Скорпіон

У цьому знаці поєднуються суперечливі властивості особистості. Скорпіони є найревнішими власниками, але при цьому здатні на підступність зрадників. Справа в тому, що вони за природою завжди прагнуть лідерства. До володіння всім найкращим. Тому партнера, який їх припинив влаштовувати, вони без зайвого жалю змінюють. Однак вибір Скорпіонів найчастіше точний. Цей знак не поступається тим же Близнюкам за інтелектуальним потенціалом. А ось у ґрунтовності дій явно перевершує. Тому двох шлюбів за життя для них цілком достатньо.

Стрілець

Волелюбність Стрільців часто наводить представників знаку до розлучень. Як би сімейні традиції та моральні догми не стримували, вільний дух цих філософів життя потребує змін. Знайти нову людину навіть в іншій країні для Стрільців не складає ніяких труднощів. А бажання познайомитися з новою культурою лише прискорює укладання шлюбу. Тому 2-3 походи до РАЦС для них є певною нормою.

Козеріг

Як і належить представнику земної стихії, Козеріг відрізняється ґрунтовністю своїх дій. Це найбільш обачливий знак Зодіаку. При цьому він уміло маскує корисливі мотиви за сексуальністю. Партнер нізащо не здогадається, що був потрібен Козерогу через гроші або становище у суспільстві. Почасти так відбувається тому, що Козеріг робить свій вибір дуже ретельно і ні в чому не сумнівається. Тому шлюб цього знака, як правило, тільки один. Із найвигіднішою партією.

Водолій

А ось із Водоліями найважче. Ці люди відносяться до повітряної стихії, і навіть підвладні впливу Урана. Ця планета потребує створення нового, відповідає за креатив у всіх сферах. Якщо Водолій не зможе експериментувати в улюбленій справі, його сімейне життя буде гранично нестабільним. А потяг до незвичайних сексуальних втіх здатний шокувати навіть бувалих партнерів. Тому тут як пощастить: або один шлюб із гнучким партнером, або безліч із “не тими”.

Риби

Риби наступають на п’яти Близнюкам. Відсутність усередині знака міцного морального стрижня формує особистість, що ведеться різними авторитетами. Якщо партнер таким не є, то його осягає доля покинутого. Пошук ідеальної другої половинки може тривати до старості. Тому 4 або 5 шлюбів для Рибок нормально.

За матеріалами

Дата публікації: 21.12.2021 img Поділитися