Дім Садиба

Скажіть «НІ» застарілим трендам у ремонті та дизайні інтер’єрів разом з Fullhouse

Нас чекає 2022 рік, і експерти пророкують, що він принесене безліч цікавого та незвичного.

Нас чекає 2022 рік, і експерти пророкують, що він принесене безліч цікавого та незвичного. А від деяких, ще недавно популярних тенденцій, варто відмовитись, оскільки на найближчі декілька років вони перестали бути актуальними. Щоб не зробити фатальну помилку, виконуючи ремонт квартир, Львів пропонує скористатись послугами компанії Fullhouse. Це компанія, яка може запропонувати послуги будь-якої складності, за вигідною ціною та з професійним підходом. Саме з нею варто звернути увагу на безліч дивовижних трендів, які сподобаються всім справжнім цінителям естетики. Але для початку розберемося, від яких тенденцій варто категорично відмовитись.

Про які підходи у ремонті квартир варто забути

Зазвичай, варто почати чогось одного (наприклад, перефарбувати стіни). Якщо виникне нагальна потреба – оновити підлогу, стелю, замінити вікна та двері. Але завжди потрібно орієнтуватись на актуальні тенденції. Обговоримо декілька цікавих варіантів:

  • Не використовуйте «чисті» стилі. Ремонт, виконаний в одному стилі, виглядає нудно. Особливо, якщо ви хочете забути про консерватизм, та зробити акцент на індивідуальності. Але потрібно правильно міксувати різні стилі. Наприклад, можливо поєднати суперсучасний інтер’єр з вінтажними деталями. Ніяких правил немає – головне, щоб обране вами рішення виглядало стильно та цікаво. Експерименти тільки вітаються.
  • Не використовуйте складне планування приміщення. Не потрібно великої кількості декору, що перевантажує інтер’єр. Головне правило – чим простіше, тим краще. Ви не повинні заблукати у власній квартирі. Потрібно звернути увагу на лаконізм та стриманість, а яскравості додавати кольором стін, меблів, декоративними деталями інтер’єру.
  • Однакові деталі по всій квартирі. Будівельний ринок пропонує безліч матеріалів та рішень. Не потрібно робити всю квартиру в одному стилі. Для однієї кімнати можете підібрати один дизайн, а для іншої використати інший. Головне, щоб все це складалось у чітку картинку. І скласти цей «пазл» вам допоможе компанія Fullhouse.
  • Складні, багаторівневі стелі. Простота навряд швидко вийде з моди. Особливо, коли заходить мова про невелику квартиру. Натяжні стелі та помпезні конструкції – це минуле століття, яке не тільки виглядає застарілим, але і краде такий потрібний простір. До того ж багаторівневі конструкції перевантажують невеликі приміщення. Складається таке враження, що вони рано чи пізно впадуть на голову. Тому не дивно, що знаходитись у подібному приміщенні некомфортно. Роботи Fullhouse з проєктування стелі виглядають лаконічними та простими. Завдяки їм складається враження відкритості.
  • Мінімум штучних матеріалів. Цього точно не повинно бути в квартирі. Останні кілька років тримаємо курс на екологічність. Тому бажано по можливості використовувати натуральні матеріали. Звісно, є певні обмеження, оскільки деякі штучні будівельні матеріали неможливо замінити такими ж ефективними штучними аналогами. Але матеріали, які компанія використовує у своїх роботах завжди якісні та безпечні.

Щоб ваша квартира залишалась у дусі часу, звертайтесь до Fullhouse. Отримаєте консультацію професіоналів та вигідні умови співпраці.

 

Дата публікації: 04.12.2021 img Поділитися